GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 262 Kč Ověřit dostupnost

Čisticí gel s jemnými mikrokuličkami z křemeně hloubkově čistí pleť. Uvolňuje póry a odstraňuje nečistoty a kožní maz. Obsažený mentol osvěžuje pleť a dodává chladivý pocit. Zanechá pokožku důkladně vyčištěnou, osvěženou a pružnou.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

Dominika Šípošová, Kout na Šumavě

Dominika Šípošová, Kout na Šumavě:
počátkem jsem měla chmury, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on provádí rád. Ale rozhodující v mém podání byla cena. Tento GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml stál nejlevněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on řekl, že tento typ je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, poněvadž jsem díky svému úsudku hodně ušetřila.

Tobiáš Steinmetz, Racková

Tobiáš Steinmetz, Racková:
K mému životnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Přátelé mi doporučili GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na letmý pohled líbil a je cenově levný, po chvilkovém váhání jsem si jej objednal. Musím napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj obrovskou radost.

Daniela Tomášková, Otnice

Daniela Tomášková, Otnice:
Pořídila jsem si u vás GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Marie Paździorová, Drhovle

Marie Paździorová, Drhovle:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si objednala GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml. Hlavně proto, že se zdál za prodávanou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla měla radši za sytější barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že dělá to, co splňovat má.

Šimon Buzický, Mikulov

Šimon Buzický, Mikulov:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml je velmi krásný, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro rodinu. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2019.

Hodnocení GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

Eliška S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tomáš J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adéla M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Gabriela D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Veronika L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Multifunkční hloubkově čisticí gel pro všechny typy pleti (Gentle Scrub Cleanser All Skin Types) 200 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt