GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 567 Kč Ověřit dostupnost

Paletka obsahuje 8 vysoce pigmentovaných, sametově jemných očních stínů. Odstíny od tmavě hnědé po odstíny jemně růžové a nude můžete použít samostatně nebo je různě kombinovat. Tím vytvoříte jemné denní líčení i výraznější look na večerní party.

3 důvody proč prodáváme GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

Anna Lněníčková, Ludvíkov

Anna Lněníčková, Ludvíkov:
Už jsem starší, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette hodně ocenila hlavně to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až do kanceláře. Kurýr mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po zlých zkušenostech z jiných eshopů jsem zcela ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette, který mi byl zaslán, je tedy dobrý.

Vojtěch Páleníček, Ujčov

Vojtěch Páleníček, Ujčov:
Koupeno ze zkušenosti pro GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette ten návod ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude použijou ty železon - hned při montáži 1 držák na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo držáky středu?

Tadeáš Kalita, Příbram na Moravě

Tadeáš Kalita, Příbram na Moravě:
Mít vlastní GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette je prostě perfektní. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je skvělé

Marek Matušek, Miroslavské Knínice

Marek Matušek, Miroslavské Knínice:
Nejdřív než jsem GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem mile překvapen, protože taková ochota není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

Denis V: je to fajné

Alžběta M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Hana K: Je to dostatečné?

Laura J: Tento GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eva S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt