GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 567 Kč Ověřit dostupnost

Paletka obsahuje 8 vysoce pigmentovaných, sametově jemných očních stínů. Odstíny od tmavě hnědé po odstíny jemně růžové a nude můžete použít samostatně nebo je různě kombinovat. Tím vytvoříte jemné denní líčení i výraznější look na večerní party.

3 důvody proč prodáváme GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

Anna Lněníčková, Ludvíkov

Anna Lněníčková, Ludvíkov:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette velmi ocenila zejména to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho dovézt až domů. Doručovatel mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po nedobrých zkušenostech z jiných služeb jsem plně spokojená jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně chytrým lidem. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette, který mi byl zaslán, je tedy skvělý.

Vojtěch Páleníček, Ujčov

Vojtěch Páleníček, Ujčov:
Koupeno ze zkušenosti pro GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette ten bružura ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky hodinu potrvá. Proč všichni všude použijou ty PVC - hned při montáži 1 držák na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo žlábky středu?

Tadeáš Kalita, Příbram na Moravě

Tadeáš Kalita, Příbram na Moravě:
Mít vlastní GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette je prostě osvobozující. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je nejlepší

Marek Matušek, Miroslavské Knínice

Marek Matušek, Miroslavské Knínice:
Předtím než jsem GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem pěklně překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2018.

Hodnocení GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

Michal K: funkční výrobek

Rozálie F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Daniel K: Jsem ráda, že to mám

Nikol V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Miroslav K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE paletka matných očních stínů Basics Matte Eyeshadow Palette

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt