Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1689 Kč Ověřit dostupnost

Parfém Sì od Armaniho vystihuje ženu otevřenou, říkající ano životu, lásce, síle, snění, svobodě i sobě samé, stejně jako hlavní představitelka této jedinečné vůně, Cate Blanchett. "Sì je můj hold moderní ženskosti, neodolatelná směs šarmu, síly a nezávislosti duše," říká o své vůni Giorgio Armani. Režisérka Anne Fontaine, která se ujala režie kampaně, o parfému řekla:"Když citím Sì, připadá mi jako přítomnost, osobnost, která se osvobodila a přilnula k pleti. Je velmi smyslný." Na trh byla uvedena v roce 2013.

3 důvody proč prodáváme Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Jakub Pachmann, Drahanovice

Jakub Pachmann, Drahanovice:
S touto Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí záležitosti celkem méně zručný, nemusel jsem mít obavy s Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada dělat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho provoz je velmi tichý. Vřele ho všem doporučuji.

Veronika Čevelová, Dubičné

Veronika Čevelová, Dubičné:
Otec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, materiál který si přál a tak není co dodat !...bomba ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Emma Brabencová, Budětice

Emma Brabencová, Budětice:
Nejdříve mne zaujala jasnost a úhlednost obchodu a prodávaného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dovezení zakoupeného Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada a super zabalení balíčku, aby dodávka nebylo poničeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké ano! Doporučuji.

Nikol Mirwaldová, Lužice

Nikol Mirwaldová, Lužice:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí sousedky. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada u sebe a spokojenost, pohoda.

Hana Vařechová, Štíhlice

Hana Vařechová, Štíhlice:
Tento Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada jsem viděla u babičky a začala jsem se o to zajímat. Na kamarádky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k tabletu a objednala. Po celkem krátké chvíli zazvonil kurýr a já ho můžu používat. Jsem opravdu spokojená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Šimon O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sára P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kryštof V: je to fajné

Klára Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Rozálie H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt