Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1689 Kč Ověřit dostupnost

Parfém Sì od Armaniho vystihuje ženu otevřenou, říkající ano životu, lásce, síle, snění, svobodě i sobě samé, stejně jako hlavní představitelka této jedinečné vůně, Cate Blanchett. "Sì je můj hold moderní ženskosti, neodolatelná směs šarmu, síly a nezávislosti duše," říká o své vůni Giorgio Armani. Režisérka Anne Fontaine, která se ujala režie kampaně, o parfému řekla:"Když citím Sì, připadá mi jako přítomnost, osobnost, která se osvobodila a přilnula k pleti. Je velmi smyslný." Na trh byla uvedena v roce 2013.

3 důvody proč prodáváme Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Jakub Pachmann, Drahanovice

Jakub Pachmann, Drahanovice:
S touto Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na domácí činnosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada pracovat. Ovládá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho chod je hodně klidný. Vřele ho všem doporučuji.

Veronika Čevelová, Dubičné

Veronika Čevelová, Dubičné:
Otec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, barevnost který si přál a tak není co dodat !...bomba ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Emma Brabencová, Budětice

Emma Brabencová, Budětice:
Nejprv mne zaujala jasnost a přehlednost obchodu a prodávaného zboží. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dodání zakoupeného Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada a dobré zabalení dodávky, aby zboží nebylo poškozeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace informovaná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Nikol Mirwaldová, Lužice

Nikol Mirwaldová, Lužice:
Hodně perfektní věc, nalákala mě na koupi rada mojí sousedky. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada u sebe a spokojenost, pohoda.

Hana Vařechová, Štíhlice

Hana Vařechová, Štíhlice:
Tento Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada jsem shlédla u maminky a začala jsem se o něj zajímat. Na maminky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k notebooku a koupila. Po opravdu krátké chvíli zaťukal doručovatel a já jej můžu otestovat. Jsem opravdu překvapená a budu zkoušet dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Nela S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Patrik F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Viktorie B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alena R: já jsem to prostě chtěla

Karel R: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt