Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1689 Kč Ověřit dostupnost

Parfém Sì od Armaniho vystihuje ženu otevřenou, říkající ano životu, lásce, síle, snění, svobodě i sobě samé, stejně jako hlavní představitelka této jedinečné vůně, Cate Blanchett. "Sì je můj hold moderní ženskosti, neodolatelná směs šarmu, síly a nezávislosti duše," říká o své vůni Giorgio Armani. Režisérka Anne Fontaine, která se ujala režie kampaně, o parfému řekla:"Když citím Sì, připadá mi jako přítomnost, osobnost, která se osvobodila a přilnula k pleti. Je velmi smyslný." Na trh byla uvedena v roce 2013.

3 důvody proč prodáváme Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Antonín Bilanský, Žabovřesky

Antonín Bilanský, Žabovřesky:
Jistě to znáte, přijde výročí svatby a nemáte ponětí, co manželce koupit. Já jsem se bavil s kolegy v hospůdce, protože jsem byl zcela bez kreativity, a přátelé mi poradili, ať objednám Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada. Že se mi jejich tip opravdu zamlouval, tudíž jsem ho na druhý den zakoupil. Co vám budu říkat, ta moje byla absolutně šťastná, chválila mě, jak má perfektního chlapa a ten den jsme si nebývale užili.

Šimon Trucla, Ježovy

Šimon Trucla, Ježovy:
Naprosto parádní Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada, rok jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží opravdu hodně, nerozbije se, a vypadá zcela hezky. Určitě mi ulehčil hodně práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Hledal jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za hezkou cenu dlouho marně, až jsem viděl na váš e-shop. Velmi mě oslovil popisek u Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada, takže jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi přišlo, mě usvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi veleváženou obchodem.

Jáchym Baček, Břidličná

Jáchym Baček, Břidličná:
Už nějakou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Hledal jsem nějak povzbudit). Pak jsem banner uviděl na webu, a jelikož cena byla levná, šel jsem do toho. Stavil jsem se přímo v krámě, kde mi pomohlihelfli zvolit Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada vhodný rovnou pro mě. Byli moc milí, prostě zkušení. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam opět vrátit.

Sabina Bojdová, Dušníky

Sabina Bojdová, Dušníky:
Tento Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada je absolutně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší jistotu, perfektní návod a také možnost bezplatné konzultace. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto ochotného jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2018.

Hodnocení Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Nikolas K: funkční výrobek

Marie U: Ideální k osmnáctinám :)

Kristián M: Celkem jsem spokojený.

Rozálie Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jiří L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt