Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1689 Kč Ověřit dostupnost

Parfém Sì od Armaniho vystihuje ženu otevřenou, říkající ano životu, lásce, síle, snění, svobodě i sobě samé, stejně jako hlavní představitelka této jedinečné vůně, Cate Blanchett. "Sì je můj hold moderní ženskosti, neodolatelná směs šarmu, síly a nezávislosti duše," říká o své vůni Giorgio Armani. Režisérka Anne Fontaine, která se ujala režie kampaně, o parfému řekla:"Když citím Sì, připadá mi jako přítomnost, osobnost, která se osvobodila a přilnula k pleti. Je velmi smyslný." Na trh byla uvedena v roce 2013.

3 důvody proč prodáváme Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Antonín Bilanský, Žabovřesky

Antonín Bilanský, Žabovřesky:
Zaručeně tu situaci znáte, má přijít výročí svatby a nevíte si rady s tím, jak potěšit partnerku. Já jsem se bavil s chlapy v práci, protože jsem byl úplně bez kreativity, a ti mi poradili, ať vsadím na Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada. Že se mi ten tip opravdu zamlouval, tak jsem ho na druhý den objednal. Co vám budu povídat, moje polovička byla totálně u vytržení, pěla ódy, jak má ideálního manžela a ten den jsme si nebývale užili.

Šimon Trucla, Ježovy

Šimon Trucla, Ježovy:
Docela parádní Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada, týden jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží opravdu hodně, nerozbije se, a vypadá docela hezky. Určitě mi ulehčil velmi nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Sháněl jsem jej totiž na internetu velmi předlouho, ale za hezkou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš e-shop. Velmi mě oslovil manuál u Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada, proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se solidní a velmi veleváženou obchodem.

Jáchym Baček, Břidličná

Jáchym Baček, Břidličná:
Už nějakou dobu jsem si připadal takový bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Potřeboval jsem nějak povzbudit). Potom jsem reklamu shlédl na internetu, a jelikož cena byla příznivá, šel jsem do toho. Našel jsem se přímo v krámě, kde mi pomohlihelfli zvolit Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada vhodný přímo pro mě. Byli moc hodní, prostě zkušení. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam opět vrátit.

Sabina Bojdová, Dušníky

Sabina Bojdová, Dušníky:
Tento Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada je absolutně TOP. V minulosti jsem jej objednávala u jiných a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší záruku, perfektní manuál a také možnost bezplatné konzultace. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 09. 2018.

Hodnocení Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Zdeněk R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Simona H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zuzana A: dobré

Veronika P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nela E: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Giorgio Armani Si EdP 50 ml + EdP 15 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt