Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Vůně Giorgio For Men je svěží, orientálně-dřevitá vůně pro muže od značky Giorgio Beverly Hills, která navozuje klid a mír. Je vhodným doplňkem aktivních mužů, kteří přemýšlí o životě a hledají rovnováhu mezi svou duší, svými touhami a životem. Synonymy této vůně jsou: osobitá, hloubavá, smyslná a romantická. Vůně byla na trh uvedena v roce 1984.

3 důvody proč prodáváme Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Dominik Jančár, Železnice

Dominik Jančár, Železnice:
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml kurýr přivezl bez vady a neprodleně. Bohužel dle informací, měl Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml přijít v dárkové krabici, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o prezent, asi bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, avšak i tak domluva byla bezproblémová. Prodejce to mrzelo a bezprostředně poté mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych však zlepšil, je nabídka dopravců. Eshop nabízí jednu firmu, kde se musí zaplatit balné. Další korunky k ceně zboží.

Václav Tauchen, Tasov

Václav Tauchen, Tasov:
Ověřená kvalita, super značka. Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml jsem již v minulosti vlastnil, a proto jsem si ho objednal opět a zase mě nezklamal. Moderní design, výběr z mnoha barevných variant, vzdušný a objemný tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě největší krása. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S eshopem a dodáním také jen perfektní zkušenost.

Eliška Sněhotová, Cekov

Eliška Sněhotová, Cekov:
S Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml jsem vskutku spokojena. Stoprocentně splnil veškerá kritéria a stejně tak se nelišil od obrázku z eshopu. Již dle prodejních obrázků jsem měla přehled o tom, co si objednávám a v rozpacích jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho můžu používat, se můj život skutečně výrazně zjednodušil. Všem můžu bez debat doporučit jeho objednávku. Zbavíte se díky němu mnoha nepříjemností.

Zuzana Jopková, Alojzov

Zuzana Jopková, Alojzov:
Když už tady Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml hodnotíte, já se musím ozvat. Pořídila jsem si ho nejdříve náhodou. Toužila jsem si pořídit jinou věc, ale nebylo dostupné, tak jsem hledala alternativu. A poměrně se štěstím jsem našla toto zboží. No a od té doby si nekupuji nic jiného. Tohle je zkrátka top kvalita za dobrou cenu, blesková doprava a vskutku milý přístup prodejce. Co chtít víc?

Martin Dambor, Kraselov

Martin Dambor, Kraselov:
Stále BOMBA product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2018.

Hodnocení Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Kristýna Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Zuzana L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Johana S: Ideální k osmnáctinám :)

Laura S: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt