Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Vůně Giorgio For Men je svěží, orientálně-dřevitá vůně pro muže od značky Giorgio Beverly Hills, která navozuje klid a mír. Je vhodným doplňkem aktivních mužů, kteří přemýšlí o životě a hledají rovnováhu mezi svou duší, svými touhami a životem. Synonymy této vůně jsou: osobitá, hloubavá, smyslná a romantická. Vůně byla na trh uvedena v roce 1984.

3 důvody proč prodáváme Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Dominik Jančár, Železnice

Dominik Jančár, Železnice:
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml byl doručen bez vady a bez prodlevy. Bohužel na základě informací, měl Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml přijít v dárkovém pouzdře, což se tak nestalo. Kdyby se nejednalo o dárek, pravděpodobně bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, ale i tak komunikace byla příjemná. Omluvili se mi a ihned mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, bylo poštovné. Eshop má v nabídce jednu společnost, která vyžaduje balné. Další finanční prostředky nad rámec ceny zboží.

Václav Tauchen, Tasov

Václav Tauchen, Tasov:
Testovaná kvalita, bezva značka. Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml jsem již v minulosti užíval, a proto jsem si ho objednal znovu a opět mě potěšil. Moderní vzhled, výběr z mnoha materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Maká jak šroubek, takže za mě největší spokojenost. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S e-shopem a doručením také jen perfektní zkušenost.

Eliška Sněhotová, Cekov

Eliška Sněhotová, Cekov:
S Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml jsem velmi spokojena. Do puntíku splnil všechna očekávání a po rozbalení plně byl stejný jako na fotografii z internetového obchodu. Již dle prodejních fotek jsem měla přehled o tom, co si kupuji a naštvaná jsem tak nebyla. Od té doby, co ho můžu používat, se můj život skutečně výrazně zlepšil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se díky němu mnoha problémů.

Zuzana Jopková, Alojzov

Zuzana Jopková, Alojzov:
Když už zde Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml hodnotíte, já se nemůžu nepřidat. Objednala jsem si ho nejdříve shodou okolností. Toužila jsem si pořídit jinou věc, ale nebylo k mání, proto jsem hledala něco podobného. A poměrně náhodou jsem vypátrala tuto věc. No a od té chvíle si neobjednávám jinou věc. Tohle je jednoduše nejlepší kvalita za přijatelnou cenu, blesková doprava a vskutku milý přístup prodávajícího. Co chtít víc?

Martin Dambor, Kraselov

Martin Dambor, Kraselov:
Stále super product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i NOVĚJŠÍ, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Lucie A: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Emma K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Antonín F: je to fajné

Petra K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kamila S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men - EDT 118 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt