GT Kardamon / Cardamon 50 g

GT Kardamon / Cardamon 50 g

GT Kardamon / Cardamon 50 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GT Kardamon / Cardamon 50 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GT Kardamon / Cardamon 50 g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 189 Kč
Naše cena: 126 Kč Ověřit dostupnost

Kardamon je znám především jako koření východní kuchyně, je obsažený v indickém kari, ale můžete ho pořídit a používat i samotný.

3 důvody proč prodáváme GT Kardamon / Cardamon 50 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GT Kardamon / Cardamon 50 g

Karolína Škrdlantová, Srbská Kamenice

Karolína Škrdlantová, Srbská Kamenice:
Tento GT Kardamon / Cardamon 50 g samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila hned tři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl žádný problém. Pracuji s nimi občasně a stále vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a zakoupím další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, jelikož zatím pracují 100%.

Viktor Kolafa, Pomezí

Viktor Kolafa, Pomezí:
Než jsem si objednal GT Kardamon / Cardamon 50 g, tak jsem kontaktoval eshop jestli skutečně mají GT Kardamon / Cardamon 50 g na skladě. Byl jsem na nervy, ale bezdůvodně, brzy na to mi doma zvonil zaměstnanec zásilkové služby. Skvělá rychlost dopravy a nízká cena.

Oliver Brenkus, Jitkov

Oliver Brenkus, Jitkov:
Zakoupili jsme si Rohové provedení GT Kardamon / Cardamon 50 g. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo dost šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam GT Kardamon / Cardamon 50 g chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné ruce, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co potřebujete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení GT Kardamon / Cardamon 50 g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze GT Kardamon / Cardamon 50 g

Richard K: GT Kardamon / Cardamon 50 g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Martin J: Jsem ráda, že to mám

Adéla S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominik P: je to fajné

Sabina Š: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GT Kardamon / Cardamon 50 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GT Kardamon / Cardamon 50 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt