Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml

Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml

Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 2189 Kč Ověřit dostupnost

Tváří nové orientálně-dřevité vůně z domu Guerlain byla vybrána Angelina Jolie. Vůni navrhnul světoznámý parfumér Thierry Wasser, který se nechal inspirovat smyslností, emocemi a sny žen. Vůně vás v úvodu očaruje tóny levandule, která se mísí s jemnou vůní jasmínu. V základu vás nadchne santalové dřevo a vanilka. Vůně byla uvedena na trh v březnu 2017.

3 důvody proč prodáváme Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml

Kryštof Svačinka, Kostelec

Kryštof Svačinka, Kostelec:
Tento Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml jsem vypátral shodou okolností na internetu. Recenze na něj byly veskrze skvělé, takže jsem si řekl, že to nemusí být takový risk. Ovšem, že jsem měl mírný strach, to je asi při nakupování v e-shopu běžné, ale v momentě, kdy mi Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml přišel do schránky, došel jsem k závěru, že strach byl naprosto neopodstatněné. Funguje bravurně, fakt mi pomáhá a nyní jsem fakt rád, že jsem si ho nechal zaslat. Skvělý kup!

Eva Střelecká, Rozsíčka

Eva Střelecká, Rozsíčka:
Tak tohle je celkem úžasné! Nevím, čím to je, ale tato Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml je opravdu vhodný, a hodně mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádky, ať jej taky vyzkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik bála se. Tohle prostě musí mít doma každý, dokonce i otec, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a nyní mi ho závidí.

Kamila Jupová, Bořenovice

Kamila Jupová, Bořenovice:
Mudrovala jsem, co je pro mě správnou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si zakoupila Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml. Hlavně proto, že vypadal za uvedenou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho stav skladem a nakonec objednala. Jsem celkem spokojená. Asi bych byla raději za jinou barvu, ale to je maličkost. Důležité je, že splňuje to, co dělat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml

Štěpán D: Celkem jsem spokojený.

Tomáš H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Natálie P: dobré

Nela K: Tento Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jana C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Guerlain Mon Guerlain - EDP 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt