Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27

Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27

Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 2069 Kč Ověřit dostupnost

Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27.

Vnitřní šev: 68,6 cm při velikosti 27.3 důvody proč prodáváme Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27

Dominik Machytka, Šenov u Nového Jičína

Dominik Machytka, Šenov u Nového Jičína:
Já si obyčejně takové produkty neobjednávám, tohle dělá moje manželka. Ale Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27 byl výjimečný, výrobek jsem uviděl v reklamě a ihned jsem věděl, že ho chci. Tak jsem si udělal velkou radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás dlouho napínat, je to naprosto vynikající věcička a nechci domýšlet, kde bych bez ní byl. Bez Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27 bych si už nedovedl svůj život představit.

Jiří Šroll, Bříství

Jiří Šroll, Bříství:
Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27 dorazil bez vady a bez prodlevy. Bohužel na základě popisu, měl Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27 přijít v dárkové krabici, což však chybělo. Kdyby to nebyl prezent, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ovšem i tak komunikace byla nekonfliktní. Prodejce to mrzelo a dodatečně mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych však zlepšil, byla doprava. Eshop má v nabídce jednu firmu, která si účtuje balné. Další korunky navíc.

Alžběta Audová, Strážkovice

Alžběta Audová, Strážkovice:
Přes internetový obchod jsem si pořídila Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27, který v klasickém obchodě není za méně než pár Kč. Navzdory tomu, že jsem byla varována mým mužem, že dražší položky není příliš chytré nakupovat online, chtěla jsem učinit příteli radost (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej nechala zaslat. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Vřele doporučuji tento internetový obchod.

Alžběta Chříbková, Moravský Beroun

Alžběta Chříbková, Moravský Beroun:
V pondělí jsem obdržela Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stihla vyzkoušet, jestli opravdu funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27 jako perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2018.

Hodnocení Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27

Dominika Š: děda je z dárku je nadšený

Adéla D: Ideální k osmnáctinám :)

Šárka K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikol M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Eliška P: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Guess Dámské kalhoty Lillie Ankle Skinny Jeans Dry Moss 27

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt