Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 630 Kč
Naše cena: 420 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč - červený, 75 cm Gymnastický míč neboli gymball už je dnes běžnou součástí mnoha domácností. Využijete ho k posilování břišních a zádových svalů, pomáhá snížit napětí organismu a aktivovat klouby. Je vynikající pomůckou k relaxaci a v neposlední řadě si ho oblíbily také maminky s malými dětmi, kterým gymball pomáhá ke správnému motorickému vývoji.   Technické údaje: Průměr: 75 cm Hmotnost: 1,3 kg Barva: červená Nosnost: 300 kg   Balení: 1 x gymnastický míč 1 x pumpička   Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že má

3 důvody proč prodáváme Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Radek Hilscher, Rochlov

Radek Hilscher, Rochlov:
Kdysi jsem se párkrát napálil se podvodnými eshopy, takže jsem se děsil, jestli tenhle nákup neskončí identicky. Raději jsem do e-shopu párkrát volal, vše kontroloval… Přiznávám, neměl jsem jistotu, jestli jsem finanční prostředky neutratil za hloupost. Ale bylo to opačně. Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm mi byl doručen až před práh, pěkně zabalený, bez jakékoliv újmy na kvalitě a funguje skvěle. Dodnes jsem na produktu neshledal vadu. U prodejce budu na sto procent nakupovat i v budoucnu.

Matouš Bachman, Stradonice

Matouš Bachman, Stradonice:
Vyhledal jsem si tento kus na daném Eshopu z toho důvodu, že prodával za nejlepší ceny a určoval rychlost dodání. Takže jsem objednal a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak opravdu je. Jsem rád a hlavně opravdu spokojen, že Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm slouží tak jak má. Jak se povídá, šlape jako švýcarské hodiny. Rád doporučím všem blízkým a známým. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

Radim Fica, Provodov-Šonov

Radim Fica, Provodov-Šonov:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm měli na hloupost. Pak jsem ale v hospodě slyšel kámoše, jak o něm hezky mluví. Vyhledal jsem si weby a můj původně pevný názor vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl hanit cokoliv, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm koupil a hned čtvrtý den ho dodali. Používám ho sice teprve třetí týden, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnu.

Jaroslav Ďurica, Synalov

Jaroslav Ďurica, Synalov:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám nezkreslenou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 05. 2018.

Hodnocení Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Ema K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniela V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Miroslav Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Simona P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eva V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt