Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 344 Kč
Naše cena: 229 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč - fialová - 65cm Poskytněte úlevů svým zádům a kloubům. Na gymnastickém míči je možné provádět jak rehabilitační cviky, tak i posilovací. Míč můžete použít také jako židli ke stolu např. s počítačem, míč Vás donutí sedět rovně a co nejméně namáhat klouby.   Technické údaje: průměr: 65cm maximální nosnost: 300kg materiál odolný proti roztržení hmotnost: 1,3kg barva: fialová   Obsah balení: 1x gymnastický míč 1x pumpička   Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, napří

3 důvody proč prodáváme Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Antonín Klézl, Sehradice

Antonín Klézl, Sehradice:
Perfektní Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm, který pomůže i to nejsložitější problémy domácnosti. Obával jsem se, jestli si vyberu správný model tohoto Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm. S výběrem správné varianty mi ale hodně ochotně poradili prodavači internetového obchodu. Takže jsem neváhal a pořídil jsem ten nejlepší typ. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, proto během cesty nedošlo k poškození. Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm působí přesně tak, jak má. A k mé naprosté spokojenosti.

Laura Konyová, Žandov

Laura Konyová, Žandov:
Nějaký čas jsem sháněla prostředek usnadňující život a péči o mé blízké. A přesně požadovaný je toto Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm. Ocenila jsem jeho funkce, které bylyskoro okamžitě. Její použití je lehké a zvládne ho i mladší osoba nebo totální začátečník. Nepotřebovala jsem nějaké speciální manuály. Všechno dopadlo naprosto klidně a okamžitě.

Lucie Luterová, Pravonín

Lucie Luterová, Pravonín:
Mým velkým problémem je nerozhodnost. Než se pro někoho rozhodnu, trvá to strašně dlouho. Jsem schopna vybírat i deset dní. Porovnávám možnosti, čtu recenze, zkušenosti jiných majitelů a hlavně se dotazuji prodejce. Na tenhle Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm jsem našla hodně plusových ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě párkrát psala do eshopu. Nyní se přidávám k zástupu rozverných zákazníků a také děkuji prodejci za ochot mi vše říci.

Emma Hoťková, Tuněchody

Emma Hoťková, Tuněchody:
Jsem už postarší žena a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm a otázal se mě, jestli bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho zakoupil} a včera dopoledne přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Jiří Lacika, Těšovice

Jiří Lacika, Těšovice:
Tak tenhle Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm jsme si s tou mojí koupili do našeho prvního bydlení. Pravda, dámě se to moc nelíbilo, mockrát jsem si poslechl, že je to hloupost, že za výrovek jen utratíme prachy a bez užitku, máte to podobně, ne? Jenomže poté ho doručili, a co vás napadá, že následovalo? Simona propadla jeho kouzlu, musel jsem si zakoupit další, protože vážně velmi rychle změnila pohled na věc. Nyní už bychom se bez tak skvělé Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm neobešli.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 05. 2018.

Hodnocení Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Emma B: nemá chybu

Amálie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominik S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tadeáš N: funkční výrobek

Matyáš S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt