Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

Gymnastický míč Movit  růžový 65 cm

Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Gymnastický míč Movit růžový 65 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Gymnastický míč Movit růžový 65 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 558 Kč
Naše cena: 372 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč - růžový, 65 cm Gymnastický míč neboli gymball už je dnes běžnou součástí mnoha domácností. Využijete ho k posilování břišních a zádových svalů, pomáhá snížit napětí organismu a aktivovat klouby. Je vynikající pomůckou k relaxaci a v neposlední řadě si ho oblíbily také maminky s malými dětmi, kterým gymball pomáhá ke správnému motorickému vývoji.   Technické údaje: Průměr: 65 cm Hmotnost: 1,15 kg Barva: růžová Nosnost: 300 kg   Balení: 1 x gymnastický míč 1 x pumpička   Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že má

3 důvody proč prodáváme Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

Karel Ogrocki, Nadějkov

Karel Ogrocki, Nadějkov:
Perfektní nákup, z mojí strany panuje zcela radost jak s vaším přístupem, tak i s Gymnastický míč Movit růžový 65 cmem, který jsem si pořídil. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo balíček doručen znehodnocený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že můžu prohlásit, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za měsíc, jistě se k vám vrátím.

Denis Kačala, Sádek

Denis Kačala, Sádek:
S ženou jsme hledali kvalitní Gymnastický míč Movit růžový 65 cm do naší domácnosti. Hledali jsme dobrý Gymnastický míč Movit růžový 65 cm, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a příjemné jednání.

Karel Drápala, Smrčná

Karel Drápala, Smrčná:
Když jsem objednával Gymnastický míč Movit růžový 65 cm, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl hlavně na zpracování, použití a dobu zaslání. Se vším mi vyšli v eshopu vstříc, byl jsem až překvapený etickým a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento Gymnastický míč Movit růžový 65 cm doporučím přátelům. Perfektní obchod, jsem spokojený.

Daniel Hyšpler, Žďárky

Daniel Hyšpler, Žďárky:
Nejdříve bych uvedl, že jsem šetřivý typ, občas zřejmě až moc. Tudíž než si něco objednám, pečlivě si to zkontroluji. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si Gymnastický míč Movit růžový 65 cm důkladně prolustroval na internetu a prošel si zkušenosti. Nechápal jsem, že byly z většiny kladné. Trochu mě to znepokojilo, ale následně jsem si Gymnastický míč Movit růžový 65 cm tak jako tak pořídil. No a nezbývá mi, než k těm kladným recenzím napsat ještě jednu svou zkušenost. Byla to stoprocentně velmi správný koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 05. 2018.

Hodnocení Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

František K: 110 % spokojenost

Denis K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Gabriela T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

František B: je to fajné

Tereza C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Gymnastický míč Movit růžový 65 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt