Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 168 Kč Ověřit dostupnost

Jezevčí mast je unikátní bylinný přípravek, který nahrazuje osvědčený účinek nedostupného jezevčího sádla. Jezevčí sádlo se v tradičním lidovém léčitelství užívalo jako prsní balzám pro lepší odkašlávání při chřipce a nachlazení. Přípravek obsahuje harmonicky vyváženou směs 20 druhů bylinných výtažků v bio kokosovém másle.

3 důvody proč prodáváme Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Gabriela Rožnovjáková, Dolní Bousov

Gabriela Rožnovjáková, Dolní Bousov:
Ve chvíli, kdy jsem Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml poprvé spatřila a vedle něj takto nízkou cenu, tak jsem se téměř až vyděsila. Ovšem řekla jsem si, že zboží vyzkouším. Bylo to dobře, protože tahle věc fakt předčila moje očekávání. Očekávala jsem totální blbost, ale dostala jsem opravdu kvalitní super věcička z odolného materiálu, kterou používám téměř každý den! Parádní a opravdu levná koupě, takových jsem poslední dobou moc neměla.

Eva Heribanová, Lukavice

Eva Heribanová, Lukavice:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I když, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si koupila Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml. Hlavně proto, že se zdál za prodávanou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Sice bych byla měla radši za sytější barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že dělá to, co dělat má.

Rozálie Ešíková, Zbraslav

Rozálie Ešíková, Zbraslav:
Objednávám na tomto Eshopu pravidelně. Vždy jsem ráda jak s milou komunikací, tak s produktem, které mi přijde. Vše je pečlivě zabaleno a dodané v nejrychlejší možném času. Opravdu můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak perfektně vypadá. A příjemné jednání, vstřícnost a pilná komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který si užívám.

Amálie Hepová, Dřevěnice

Amálie Hepová, Dřevěnice:
Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml u nás v dílně jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to aspoň zkusit. Jsem spíš nevěřící, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám sama zážitek. Docela ta cena není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml zaplatila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml zakoupily další tři.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 06. 2018.

Hodnocení Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Antonín L: Jsem ráda, že to mám

Emma S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Karolína B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nela H: Je to dostatečné?

Michal H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt