Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml

Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml

Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 89 Kč Ověřit dostupnost

Jezevčí mast je unikátní bylinný přípravek, který nahrazuje osvědčený účinek nedostupného jezevčího sádla. Jezevčí sádlo se v tradičním lidovém léčitelství užívalo jako prsní balzám pro lepší odkašlávání při chřipce a nachlazení. Přípravek obsahuje harmonicky vyváženou směs 20 druhů bylinných výtažků v bio kokosovém másle.

3 důvody proč prodáváme Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml

Jakub Lamplot, Blažim

Jakub Lamplot, Blažim:
Přestože internetový obchod nabízel skutečně širokou nabídku Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml, zažil jsem zklamání, když Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml přišel. Co se týče dopravy, vše bylo OK. Ale e-shop mi neuměl vysvětlit, proč zboží zaměnil. Patálie byla vyřešena za několik týdnů, což je podle mě velký mínus tohoto prodejce.

Markéta Zetíková, Svor

Markéta Zetíková, Svor:
Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml mi koupil manžel k narozeninám. Byla jsem celkem zaskočená. Takové dárky si jen tak nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jenom jsem Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než udělal radost.

Sabina Loderová, Líté

Sabina Loderová, Líté:
Já jsem na nákup přes internet už stará, není to oblast, ve které bych se vyznala. Popravdě umím na webu pouze posílat e-maily a hltat informace v magazínech. Ale kamarádka mi jednou ukázala, jakým způsobem lze online objednávat a pořídila mi tento Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml. Jistě, netušila jsem, jestli mi k něčemu bude, nicméně když ho pošta doručila a pěkně fungoval, musela mi ukázat jak si zboží pořídím sama. Od té doby si výrobek pořizuji pravidelně, protože je to velice prvotřídní věc a skutečně velmi mi usnadňuje život.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml

Julie O: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karel G: Jsem ráda, že to mám

Aleš V: je to fajné

Jáchym K: tak jsem to dostala aje to super

Anna B: Tento Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Herbamedicus Jezevčí mast 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt