Hodiny Baby Timer

Hodiny Baby Timer

Hodiny Baby Timer

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Hodiny Baby Timer. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Hodiny Baby Timer vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 537 Kč
Naše cena: 358 Kč Ověřit dostupnost

Pokud máte ve svém okolí čerstvé nebo nastávající rodiče a hledáte pro ně nějaký originální dárek, právě jste ho našli. Tam, kde byste na obyčejných nástěnných hodinách čekali čísla, najdete na těchto hodinách místo nich piktogramy, které budou rodičům připomínat, kdy děťátko nakrmit, kdy přebalit a kdy se psychicky připravit na možný křik. Den čerstvých rodičů se totiž řídí spíše denním režimem děťátka než tím, kolik je ve skutečnosti hodin.Originální a legrační dárek pro čerstvé rodiče. Průměr: 30 cm Ciferník je chráněn sklem Pogumovaný rám Napájení: 1 x AA baterie (není součástí balení)1 x Hodiny Baby Timer

3 důvody proč prodáváme Hodiny Baby Timer

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Hodiny Baby Timer

Miroslav Jursa, Kunčice pod Ondřejníkem

Miroslav Jursa, Kunčice pod Ondřejníkem:
Již několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s Hodiny Baby Timer moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto nákup proběhl velmi korektně a ještě jednou děkuji.

Matouš Rosmarin, Zbečno

Matouš Rosmarin, Zbečno:
Během objednání Hodiny Baby Timer jsem poměrně nekompromisní. Stojím si za stálostí a přijatelnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu profesionální jednání, které zase nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé odbavení mé zakázky, Hodiny Baby Timer je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný jednání. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Marek Labský, Zlosyň

Marek Labský, Zlosyň:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co Hodiny Baby Timer považovali na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kolegy, jak o něm hezky mluví. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I kamarádka mi říkala, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem Hodiny Baby Timer koupil a hned čtvrtý den ho doručili. Testuji ho sice teprve třetí den, ale nemám mu co vytknout. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2019.

Hodnocení Hodiny Baby Timer

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Hodiny Baby Timer

Nela S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Roman K: 110 % spokojenost

Vanesa U: dobré

Viktorie O: Ideální k osmnáctinám :)

Kamila K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Hodiny Baby Timer. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Hodiny Baby Timer

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt