Hodiny Baby Timer

Hodiny Baby Timer

Hodiny Baby Timer

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Hodiny Baby Timer. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Hodiny Baby Timer vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 537 Kč
Naše cena: 358 Kč Ověřit dostupnost

Pokud máte ve svém okolí čerstvé nebo nastávající rodiče a hledáte pro ně nějaký originální dárek, právě jste ho našli. Tam, kde byste na obyčejných nástěnných hodinách čekali čísla, najdete na těchto hodinách místo nich piktogramy, které budou rodičům připomínat, kdy děťátko nakrmit, kdy přebalit a kdy se psychicky připravit na možný křik. Den čerstvých rodičů se totiž řídí spíše denním režimem děťátka než tím, kolik je ve skutečnosti hodin.Originální a legrační dárek pro čerstvé rodiče. Průměr: 30 cm Ciferník je chráněn sklem Pogumovaný rám Napájení: 1 x AA baterie (není součástí balení)1 x Hodiny Baby Timer

3 důvody proč prodáváme Hodiny Baby Timer

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Hodiny Baby Timer

Miroslav Jursa, Kunčice pod Ondřejníkem

Miroslav Jursa, Kunčice pod Ondřejníkem:
Už několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s Hodiny Baby Timer hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, takže prodej proběhl velmi profesionálně a ještě jednou díky.

Matouš Rosmarin, Zbečno

Matouš Rosmarin, Zbečno:
Během nákupu Hodiny Baby Timer jsem poměrně nekompromisní. Stojím si za stálostí a nízkou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu solidní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji rychlé odbavení mé objednávky, Hodiny Baby Timer je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní nákup. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Marek Labský, Zlosyň

Marek Labský, Zlosyň:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co Hodiny Baby Timer považovali na hloupost. Pak jsem ale v dílně slyšel kolegy, jak o něm hezky mluví. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl hanit něco, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem Hodiny Baby Timer koupil a hned čtvrtý den ho doručili. Používám ho sice teprve třetí den, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě nezklame ani v budoucnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení Hodiny Baby Timer

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Hodiny Baby Timer

Aleš K: je to fajné

Klára M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jan S: Hodiny Baby Timer je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karel M: tak jsem to dostala aje to super

Sára B: Tento Hodiny Baby Timer jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Hodiny Baby Timer. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Hodiny Baby Timer

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt