Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 185 Kč Ověřit dostupnost

Kosmetiku od značky Holistic tvoří oleje pocházející z těch nejčistších zdrojů v Evropě a byliny ze srdce Českého Švýcarska. Všechny složky kosmetiky jsou velmi pečlivě vybírány a zpracovávány ručně v manufaktuře. Stejně jako ostatní holistická kosmetika se zaměřuje na harmonii všech částí lidského bytí, tedy těla, duše i mysli. Ošetřování pleti se pro vás stane rituálem, během kterého se byť na krátký okamžik zastavíte a budete se věnovat jen sama sobě a svým myšlenkám.

3 důvody proč prodáváme Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Petra Háková, Velká Bíteš

Petra Háková, Velká Bíteš:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml nikdy nevybrala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani speciální úpravu, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Julie Žitňanská, Hodice

Julie Žitňanská, Hodice:
Vybírala jsem dárek k vánocům pro moji maminku. Měla jsem nějakou ideu, ale nedokázala jsem zvolit to nejlepší. Ochotný prodejkyně ve vašem obchodě mi poradil. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem hodně vděčná. Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml se babičce hodně líbil a dnes po několika měsících je pořád hodně spokojená. Balíček mi dorazil za tři dni, jak jsem potřebovala, jelikož jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Skvělá a profesionální jednání.

Rozálie Kočišová, Bradáčov

Rozálie Kočišová, Bradáčov:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Tadeáš Chytráček, Hoslovice

Tadeáš Chytráček, Hoslovice:
Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml je jednoduše vynikající! Po převratu jsem se pár let pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné najít hodně výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je asi levnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Eliška Baloušová, Dražovice

Eliška Baloušová, Dražovice:
Nejsem zvyklá nakupovat na webu. Jsem žena, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml nabízeli za levnou cenu a slíbili bleskové dodání, tak jsem podlehla. A můžu napsat, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi model doručen dokonce okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem maximálně ráda. Hezký a intuitivní eshop je největší plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Vojtěch V: Jsem ráda, že to mám

Sabina H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Veronika V: Ideální k osmnáctinám :)

Viktorie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denisa P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt