Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 185 Kč Ověřit dostupnost

Kosmetiku od značky Holistic tvoří oleje pocházející z těch nejčistších zdrojů v Evropě a byliny ze srdce Českého Švýcarska. Všechny složky kosmetiky jsou velmi pečlivě vybírány a zpracovávány ručně v manufaktuře. Stejně jako ostatní holistická kosmetika se zaměřuje na harmonii všech částí lidského bytí, tedy těla, duše i mysli. Ošetřování pleti se pro vás stane rituálem, během kterého se byť na krátký okamžik zastavíte a budete se věnovat jen sama sobě a svým myšlenkám.

3 důvody proč prodáváme Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Petra Háková, Velká Bíteš

Petra Háková, Velká Bíteš:
Tuto PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tuto Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml nikdy neobjednala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani speciální úpravu, barvu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Julie Žitňanská, Hodice

Julie Žitňanská, Hodice:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro moji matku. Měla jsem nějakou ideu, ale nedokázala jsem zvolit to nejlepší. hodný personál ve vašem obchodě mi poradil. Dostala jsem dobrý tip, za který jsem hodně vděčná. Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml se tetě moc líbil a dnes po několika měsících je stále velmi spokojená. Balík mi přišel rychle, jak jsem potřebovala, protože jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Skvělá a profesionální jednání.

Rozálie Kočišová, Bradáčov

Rozálie Kočišová, Bradáčov:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i známým.

Tadeáš Chytráček, Hoslovice

Tadeáš Chytráček, Hoslovice:
Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml je jednoduše jedinečný! Po saměťáku jsem se pár let pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné najít hodně kvalitní nabídku. Po všech stránkách konkuruje nabídce v Asii a cenově je snad levnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

Eliška Baloušová, Dražovice

Eliška Baloušová, Dražovice:
Nejsem zvyklá objednávat na internetu. Jsem holka, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml nabízeli za výhodnou cenu a slíbili rychlé zaslání, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde chodit, ale byl mi produkt zaslán dokonce okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc spokojená. Hezký a intuitivní eshop je velké plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Petr B: tak jsem to dostala aje to super

Radek N: Jsem ráda, že to mám

Denisa N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktorie P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Zuzana P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Holistic Posilující masážní gel pro 2. čakru pánevní oblasti 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt