Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm

Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm

Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Hladké jersey prostěradlo vyrobené v Čechách. Více rozměrů v krásných barvách. Oblíbená jersey prostěradla i na extra vysoké matrace. Výška švu prostěradla je 35 cm, bez větších komplikací tedy povléknete až 30 cm vysoké matrace.  Rozměry klasických jednolůžek a dvoulůžek, dokonce i prodloužené varianty. Hladké bavlněné prostěradlo z úpletu, pružná guma je všita do tunýlku po obvodu prostěradla. Ta zajistí, že prostěradlo bude na matraci krásně držet a nebude sjíždět. Jersey prostěradla jsou hladká a jemná…

3 důvody proč prodáváme Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm

Michael Hezoučký, Čáslavice

Michael Hezoučký, Čáslavice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo dost šroubků a doplňkových věcí. Příručka je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné pomůcky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co potřebujete.

Andrea Kašpírková, Polánka

Andrea Kašpírková, Polánka:
Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm jsem zakoupila na těchto stránkách. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i spousta dalších zákazníků hodnotíme jako výhodu malou energetickou náročnost, široké spektrum příslušenství, bezproblémový chod. Co ale chyběl, byl manuál na použití v rodném jazyce, a určité díly není možné repasovat. Obecně celkově hodnotím na jedničku.

Magdaléna Krybusová, Radostín nad Oslavou

Magdaléna Krybusová, Radostín nad Oslavou:
Vyzkoušela jsem už šest podobných produktů a se žádným jsem nebyla spokojena tak jako s Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm. Klidně doporučuji! Při výčtu pozitivních vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude umět polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nepřišla jsem na jedinou chybu, za mě jasná výhra.

Dominika Jílovcová, Vlastiboř

Dominika Jílovcová, Vlastiboř:
Když jsem našla inzerát na Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm dlouho jsem neváhala a ihned objednala. Dodání bylo v blízké době a já jsem počala hned užívat. Je to ono, co jsem chtěla a jsem velmi klidná. Jsem doporučila známým, hodně se jim líbil a budou jej také objednávat. Mockrát děkuji.

Simona Egermajerová, Božetice

Simona Egermajerová, Božetice:
Přiznám se, že k objednávkám přes internet jsem hodně skeptická, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve vyzkoušela a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla velmi přátelská a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do pár dnů od objednání. Proto jsem si tento výrobek objednala a na doručení jsem nečekala ani čtyři dni. Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm došel v pořádku. Používám ho docela pravidelně a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2019.

Hodnocení Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm

Emma Č: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Marie L: Je to dostatečné?

Andrea B: dobré

Radim P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Homeville Homeville jersey prostěradlo české výroby červená 30cm výška - 100x220 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt