Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 11970 Kč Ověřit dostupnost

Rádi byste si pořídili chytré hodinky, ale nechcete se vzdát klasického designu? Pak jsou pro vás smartwatch z dílny prestižní módní značky Hugo Boss jako stvořené. Na první pohled vypadají hodinky jako tradiční kvalitní kousek. Pouzdro z ušlechtilé oceli tvoří dokonalou dvojici s černým koženým řemínkem zdobeným krokodýlím vzorem. Ciferník sází na tradiční design - to jediné, co narušuje jeho jednolitost, jsou stříbrné ručičky a indexy. Stačí ale jediné stlačení tlačítka a všech je jinak. Zjistíte, že v dolní části ciferníku se skrývá rafinovaný digitální displej. Jakmile hodinky spárujete s vaším mobilním telefonem (pomocí aplikace Boss Classic Smartwatch), můžete si užívat celou řadu funkcí: Upozornění: na příchozí hovory, SMS, e-maily, Facebook, Whatsapp,... (vibrace) Světový čas Až 10 nastavitelných alarmů (vibrace) Krokoměr s nastavitelnými denními cíli Nabíjení: pomocí USB kabelu Kompatibilita: Android a iOS Výdrž baterie: 2 roky při používání analogového času; 5 - 7 dní při používání smart funkcí

3 důvody proč prodáváme Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Rozálie Hlisnikovská, Litultovice:
O Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 jsem se doslechla celkem náhodou. Ve frontě v obchodu o něm hovořily dvě ženy stojící přede mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách zaujaly moji pozornost. Něco takového by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem hned usedla k internetu a nabídku Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 lehce našla. Váhala jsem celkem chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Zásilka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si dnes říkám, že i dlouhá fronta k kase může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Klára Rakovanová, Ludíkov:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 spokojení. Naučili se ho rychle používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Matouš Foltys, Bohutice:
Rád nakupuji na internetu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických shopech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 zakoupil právě u vás. Všechno bylo zařízeno z klidu domova a ani jsem se nenadál a byl mi doručen balík, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když přidám přehlednost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s klidem napsat, že jsem nejvíc spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Valerie Š: nemá chybu

Jiří Š: tak jsem to dostala aje to super

Hana Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Aneta L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Anežka V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt