Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 53 Kč Ověřit dostupnost

Tradice sušení masa spadá do starého Egypta, k dokonalosti ho však dovedli severoameričtí Indiáni. Od nich tento způsob úpravy masa převzali trapeři a kovbojové po celém Divokém západě. Sušené maso, které si zachovalo maximální dávku energetické hodnoty při minimální hmotnosti, totiž usnadňovalo jejich život spojený s dlouhým putováním.V dnešní době zůstává princip stejný, ale díky moderním technologickým postupům Vám můžeme nabídnout celou řadu chutí podle Vašeho gusta.Složení: sušené vepřové maso 91,5%, jedlá sůl 5,1%, cibule, slunečnicový olej, látka zvýrazňující chuť a vůni: E621, konzervant: sorba draselný, koření, chilli, sójová omáčka (pitná voda, sójové boby, jedlá sůl, alkohol), zvlhčující látka: glycerol, jablečný ocet, kouř. Obsah: 23gVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1015 kJ/240 kcalTuky 9,8 g z toho nasycené m. kys. 4,1 gSacharidy 3 g z toho cukry 0,1 gBílkoviny 54 gSůl 5,1 g

3 důvody proč prodáváme Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Nela Szewczyková, Svobodné Heřmanice

Nela Szewczyková, Svobodné Heřmanice:
Jsem spokojená. Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 byl velmi rychle dodán k mé plné štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o dobrý eshop, rychlá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám hodně okamžitě a v klidně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o "skorohned" dodání nákupu a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

Michal Saibert, Šenov u Nového Jičína

Michal Saibert, Šenov u Nového Jičína:
Během objednání Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 jsem hodně nekompromisní. Stojím si za stálostí a levnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě navíc korektní jednání, které zase nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné vyřízení mé zakázky, Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká skvělý obchod. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

Aneta Průchová, Kostelec nad Labem

Aneta Průchová, Kostelec nad Labem:
Nervové vypětí, vyčerpání a celá řada starostí. I já jsem na tom nebyla o nic lépe. Všem, které trápí obdobný problém, bych takto s potěšením vzkázala, že vše lze řešit. Nemusíte si nechat svůj život pomalu ničit. Řešení nabízí Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30. Pomůže vám efektivním způsobem opět obnovit ztracenou rovnováhu. Jestliže se chcete jednoduše cítit dobře, mějte na paměti, že vše držíte pouze ve vlastních rukou. S objednáním výrobku bych již neváhala, ušetřila bych si řadu nepříjemností.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2019.

Hodnocení Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Jan H: Jsem ráda, že to mám

Antonín C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Magdaléna M: dobré

Zuzana T: nemá chybu

Rozálie S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt