Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 53 Kč Ověřit dostupnost

Tradice sušení masa spadá do starého Egypta, k dokonalosti ho však dovedli severoameričtí Indiáni. Od nich tento způsob úpravy masa převzali trapeři a kovbojové po celém Divokém západě. Sušené maso, které si zachovalo maximální dávku energetické hodnoty při minimální hmotnosti, totiž usnadňovalo jejich život spojený s dlouhým putováním.V dnešní době zůstává princip stejný, ale díky moderním technologickým postupům Vám můžeme nabídnout celou řadu chutí podle Vašeho gusta.Složení: sušené vepřové maso 91,5%, jedlá sůl 5,1%, cibule, slunečnicový olej, látka zvýrazňující chuť a vůni: E621, konzervant: sorba draselný, koření, chilli, sójová omáčka (pitná voda, sójové boby, jedlá sůl, alkohol), zvlhčující látka: glycerol, jablečný ocet, kouř. Obsah: 23gVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1015 kJ/240 kcalTuky 9,8 g z toho nasycené m. kys. 4,1 gSacharidy 3 g z toho cukry 0,1 gBílkoviny 54 gSůl 5,1 g

3 důvody proč prodáváme Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Nela Szewczyková, Svobodné Heřmanice

Nela Szewczyková, Svobodné Heřmanice:
Jsem šťastná. Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 byl opravdu bleskově zaslán k mé celkové radosti. jistě budu doporučovat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o skvělý eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte jakýkoliv dotaz, vše vám hodně rychle a v klidně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité dodání nákupu a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Michal Saibert, Šenov u Nového Jičína

Michal Saibert, Šenov u Nového Jičína:
Během nákupu Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 jsem hodně přísný. Stojím si za zpracováním a levnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě navíc solidní jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné odbavení mé zakázky, Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní nákup. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Aneta Průchová, Kostelec nad Labem

Aneta Průchová, Kostelec nad Labem:
Každodenní stres, vyčerpání a celá řada problémů. Také já jsem na tom byla stejně. Každému, koho trápí obdobný problém, bych ovšem chtěla vzkázat, že vše lze řešit. Nemusíte si den co den zoufat. Řešením je Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30. Pomůže vám efektivním způsobem znovu získat vitalitu. Jestli se chcete jednoduše cítit dobře, myslete na to, že vše máte jen ve svých rukou. S objednávkou produktu bych už neváhala, vřele doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Kristýna J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Dominika C: Je to dostatečné?

Veronika E: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Karolína F: Tento Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kristýna Z: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt