Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 53 Kč Ověřit dostupnost

Tradice sušení masa spadá do starého Egypta, k dokonalosti ho však dovedli severoameričtí Indiáni. Od nich tento způsob úpravy masa převzali trapeři a kovbojové po celém Divokém západě. Sušené maso, které si zachovalo maximální dávku energetické hodnoty při minimální hmotnosti, totiž usnadňovalo jejich život spojený s dlouhým putováním.V dnešní době zůstává princip stejný, ale díky moderním technologickým postupům Vám můžeme nabídnout celou řadu chutí podle Vašeho gusta.Složení: sušené vepřové maso 91,5%, jedlá sůl 5,1%, cibule, slunečnicový olej, látka zvýrazňující chuť a vůni: E621, konzervant: sorba draselný, koření, chilli, sójová omáčka (pitná voda, sójové boby, jedlá sůl, alkohol), zvlhčující látka: glycerol, jablečný ocet, kouř. Obsah: 23gVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1015 kJ/240 kcalTuky 9,8 g z toho nasycené m. kys. 4,1 gSacharidy 3 g z toho cukry 0,1 gBílkoviny 54 gSůl 5,1 g

3 důvody proč prodáváme Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Lucie Mohylová, Hodětín

Lucie Mohylová, Hodětín:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šunt. Původně jsme chtěli Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Kamila Protivinská, Pravice

Kamila Protivinská, Pravice:
S přítelkyněmi jsme se před týdnem bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tento váš Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30. Jedna z nich ho tam hodně vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho také vyzkouším, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je príma, extra perfektní a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by pak nebyl spokojený.

Anežka Fenková, Vítkov

Anežka Fenková, Vítkov:
Tento Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o něj zajímat. Na maminky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k tabletu a objednala. Po opravdu krátké době zazvonil pošťák a já ho můžu využívat. Jsem velmi překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Vojtěch Golda, Blešno

Vojtěch Golda, Blešno:
Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30, zakoupený ve Vašem obchodě je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl možnost otestovat a porovnával jsem s minimálně šesti jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pozitiva a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem obchodě byla dobrá volba. Děkuji také za milé a vstřícné jednání.

Adéla Lulová, Slatinky

Adéla Lulová, Slatinky:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit něco, co se mi zalíbí. Právě Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 mě velmi zaujal. Jak se povídá, první touha, správná touha! Svým designem i provedením se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta suprová cena, to je takový bonus.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Antonín L: Jsem ráda, že to mám

Sára L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Samuel C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Simona J: dobré

Radim K: Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30 je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Jim Jerky Jerky vepřové 23 g B30

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt