Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%

Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%

Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 5549 Kč
Naše cena: 3699 Ověřit dostupnost

BLUE LABEL je vrcholný dílem z produkce Johnnieho Walkera – je ztělesněním dokonalé míchané whisky.

Výrobce: Johnnie Walker
EAN: 5000267115245

3 důvody proč prodáváme Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%

Matěj Kreuziger, Mrákotín

, Mrákotín:
I muži mají své sny. Já mám třeba sen o klidných a rychlých nákupech na netu. Potřeboval jsem jeden přesný Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40% a ten jsem tady našel. Objednal a doufal, že dojde brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel ještě dříve. Profesionální doručení, rychlost, příjemné jednání, vše v dokonalém pořádku. Tento e-shop splnil mé očekávání o nakupování na internetu a já jen můžu doporučit. Produkt je top!

Karel Vašát, Věžovatá Pláně

, Věžovatá Pláně:
Musím vyzdvihnout hned pár plusových vlastností tohoto e-shopu a hlavně výrobku, který jsem zde nakupoval. Nejdříve to začala krásnou a příjemnou komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny zboží, pak to pokračovalo rychlým doručením a skvělým zabalením produktu, už při doručení jsem tušil, že všechno bude jak má být. Největší bonusem je opravdu nejlepší cena Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%. Proto chci doporučit jak svým kolegům a kamarádům, tak i bráchovi a ostatním lidem. Bravo!

Jáchym Hamerle, Svitávka

, Svitávka:
Vyzkoušeli jste toho už spousty a spousty a s jakým výsledkem? Žádný Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40% ale vašim požadavkům nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte však rozhodně činit kompromisy. Vím, jak na to. Objednejte si tak jako já Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%. Teprve on bez kompromisů splnil všechna má přání a já jsem z něj jako u vytržení. V momentě, kdy přestane fungovat, hned si koupím ještě jeden.

Petr Rejzl, Plchov

, Plchov:
Když jsem objednával Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%, neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem kladl především na kvalitu, použití a termín zaslání. Se vším mi pomohli v eshopu vstříc, byl jsem až překvapený etickým a klidným jednáním. Jsem hodně nadšený a jistě tento Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40% doporučím přátelům. Perfektní e-shop, jsem uspokojený.

Jana Giebelová, Úterý

, Úterý:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Pomohli jste mi, jaký Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40% vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste príma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2021.

Hodnocení Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%

Daniela K: Ideální k osmnáctinám :)

Marek S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Michal Ž: 110 % spokojenost

Nikol L: já jsem to prostě chtěla

Alena M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Johnnie Walker Blue Label 60y 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt