Kettlebell činka 24 kg MOVIT

Kettlebell činka 24 kg MOVIT

Kettlebell činka 24 kg MOVIT

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kettlebell činka 24 kg MOVIT. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kettlebell činka 24 kg MOVIT vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1659 Kč
Naše cena: 1106 Kč Ověřit dostupnost

S  Profi MOVIT® kulatou činkou jste perfektně vybaveni pro Váš individuální Kettlebell trénink ve studiu nebo doma. Kulatá činka se stala opět před několika lety oblíbenou cvičební pomůckou v těžké atletice, zvláště v bojovém sportu, u elitních a speciálních jednotek vojska a u policie a i u soukromých bezpečnostních složek.  Cílem tréninku s kulatou činkou je především vytvoření funkční síly, explosivní síly a stability, k posílení  srdce a oběhového systému i  posílení šlach, vazů a svalových úponů. Zvláště účinná jsou cvičení na posílení středu těla ve spodní části zad a boků a stejně tak i pro zlepšení celkové koordinace těla. Z těchto důvodů jsou kulaté činky zvlášť oblíbené u sportovců provozujících bojové sporty, protože jsou z velké části zavislí na vysokém výkonu, funkční síle, explosivní síle a vytrvalosti.    Technické údaje: kettlebell  v plastovém provedení masivní a profesionální provedení s komprimovanou náplní plochá spodní plocha pro stabilní stání na zemi 24 kg: průměr koule: cca 23,2 cm ce

3 důvody proč prodáváme Kettlebell činka 24 kg MOVIT

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kettlebell činka 24 kg MOVIT

Matyáš Heidrich, Troskotovice

Matyáš Heidrich, Troskotovice:
v tomto krámě určitě budu nadále objednávat, mají tu obrovský výběr za lidové ceny , výhody a slevy. eshop je přehledný a najdu si hned to, co sháním. v normálním obchodě větší Kettlebell činka 24 kg MOVIT moc neseženu, tu mají v těchto zboží velký výběr. Nosí se dobře, používám na běžné nošení. všem, co mají podobný problém, najít pohodlnou a přitom krásnou Kettlebell činka 24 kg MOVIT, vřele doporučuji. určitě doporučím dál.

Klára Vandlíčková, Babice u Rosic

Klára Vandlíčková, Babice u Rosic:
Holky, nevím jestli chlapi někdy něco podobného ohodnotí, ale my si tuším můžeme říct, že tohle je celkem neuvěřitelně perfektní Kettlebell činka 24 kg MOVIT. Toto je produkt, která mi velice všechno ulehčila, a jsem s ní bez výhradně spokojená. Manžel se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap nikdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem hodně nadšená, že jsem něco podobného na internetu našla. Takže jestli některá z vás váhá, pak vám toto můžu určitě doporučit.

Adéla Stražovská, Milíře

Adéla Stražovská, Milíře:
Lehce skladný. Jednoduše ovladatelný a snadno lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Koupila jsem si tento model k představení na firemních akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a tuším,že bude vše i nadále v pořádku. Vřele doporučuji pro všechny,kteří rádi mluví a chybí jim rada,protože prostřednictvím hudebního podkladu je možné plnit si své sny....

Zdeněk Zuvač, Rančířov

Zdeněk Zuvač, Rančířov:
Kettlebell činka 24 kg MOVIT a ještě jednou Kettlebell činka 24 kg MOVIT. Perfektní výrobek, který mi hodně zpříjemnil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé shánění. Na eshopu jsem ho proplatil dříve a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla zpráva od kurýra a datem a přesnou hodinou dodání. Všechno se stalo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Kristýna Biskupová, Dobratice

Kristýna Biskupová, Dobratice:
Ponejprv jsem si přála Kettlebell činka 24 kg MOVIT ve velikosti 44 které jste ve velikosti 46 neměli, proto jsem objednala zkušeně v očekávané velikosti 45 , velikost sedí, vysoký rozkvět to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem netrefila velikost která docela sedí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení Kettlebell činka 24 kg MOVIT

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kettlebell činka 24 kg MOVIT

Dominika B: dobré

Klára K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aneta M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jiří K: 110 % spokojenost

Vojtěch R: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kettlebell činka 24 kg MOVIT. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kettlebell činka 24 kg MOVIT

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt