Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kettlebell činka 5 kg MOVIT. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kettlebell činka 5 kg MOVIT vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 462 Kč
Naše cena: 308 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální MOVIT® kettlebell činka o hmotnosti 5 kg. Jednoruční činky typu kettlebell jsou již několik let oblíbené nejen uprofesionálních sportovců, především se zaměřením na bojové sporty, ale také při vojenském výcviku armády i policejních složek i zaměstnanců bezpečnostních agentur.  Činka je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena především k rozvoji síly a dynamiky. Lehčí činky můžeme doporučit i pro kondiční cvičení žen. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch).    Technické údaje: průměr kulaté části: 14,5 cm celková výška činky: 23,7 cm tloušťka úchopu: 2,9 cm délka úchopu: 13 cm výplň : beton povrch : odolný plast Obsah balení: 1x kettlebell - 5 kg

3 důvody proč prodáváme Kettlebell činka 5 kg MOVIT

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Dominik Adlof, Buk

Dominik Adlof, Buk:
Ověřená kvalita, super značka. Kettlebell činka 5 kg MOVIT jsem už v minulosti měl, a tak jsem si ho objednal opět a opět mě uspokojil. Hi-tech vzhled, výběr z mnoha barevných variant, lehký a objemný tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě velká krása. Všichni v kanceláři mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S obchodem a doručením také jen výborná zkušenost.

František Lucák, Zadní Střítež

František Lucák, Zadní Střítež:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem dobře, protože se denně vídám s klienty. Mojim cílem je udělat dojem ihned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi Kettlebell činka 5 kg MOVIT moc pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak jednám. Pomocí něho jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom nemalý podíl. Jsem uspokojený jako už dávno nebyl.

Marek Jůn, Plešnice

Marek Jůn, Plešnice:
I chlapy mají své sny. Já mám teda sen o bezproblémových a rychlých nákupech na netu. Chtěl jsem jeden přesný Kettlebell činka 5 kg MOVIT a ten jsem zde objevil. Zakoupil a doufal, že dorazí včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že dorazil mnohem dříve. Profesionální doručení, rychlost, výhodné jednání, vše v celkovém pořádku. Tento e-shop splnil mé očekávání o nakupování na internetu a já jen musím doporučit. Produkt je top!

Šárka Jasparová, Bukovník

Šárka Jasparová, Bukovník:
Kettlebell činka 5 kg MOVIT JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TÉTO FIRMY, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM PRIBUZNYM.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2019.

Hodnocení Kettlebell činka 5 kg MOVIT

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Šárka P: já jsem to prostě chtěla

Rozálie L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marie L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karel B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Filip T: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kettlebell činka 5 kg MOVIT. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt