Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kettlebell činka 5 kg MOVIT. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kettlebell činka 5 kg MOVIT vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální MOVIT® kettlebell činka o hmotnosti 5 kg. Jednoruční činky typu kettlebell jsou již několik let oblíbené nejen uprofesionálních sportovců, především se zaměřením na bojové sporty, ale také při vojenském výcviku armády i policejních složek i zaměstnanců bezpečnostních agentur.  Činka je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena především k rozvoji síly a dynamiky. Lehčí činky můžeme doporučit i pro kondiční cvičení žen. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch).    Technické údaje: průměr kulaté části: 14,5 cm celková výška činky: 23,7 cm tloušťka úchopu: 2,9 cm délka úchopu: 13 cm výplň : beton povrch : odolný plast Obsah balení: 1x kettlebell - 5 kg

3 důvody proč prodáváme Kettlebell činka 5 kg MOVIT

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Tereza Skopová, Týnišťko

Tereza Skopová, Týnišťko:
V obchodě jsem dohledala Kettlebell činka 5 kg MOVIT, kterou jsem delší dobu hledala. Výběr zboží a dodací termíny byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Obden mi přišla sms zpráva, že dopoledne mi bude doručen balík. Což se za 3 hodiny stalo. Dopravce stal pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen doporučit.

Matouš Hyrš, Dolní Ředice

Matouš Hyrš, Dolní Ředice:
Není nic milejšího než zakoupení tohoto Kettlebell činka 5 kg MOVIT stačí několik kliknutí a do druhého dne máte doma balík z tady tou spokojeností. Je to skvělá věc, kterou jsem si chtěl pořídit už velmi dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě žena. Mám ho dva dny a dosud všechno v pořádku a moje nadšení neupadá. Rychlé dodání, snadné objednání, velmi šikovná věcička.

Aneta Hlístová, Vidonín

Aneta Hlístová, Vidonín:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Pomohli jste mi, jaký Kettlebell činka 5 kg MOVIT vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

Kateřina Lenčéšová, Rožnov pod Radhoštěm

Kateřina Lenčéšová, Rožnov pod Radhoštěm:
Běžně objednávám přes Internet a aktuálně jsem potřebovala ke svému používání Kettlebell činka 5 kg MOVIT. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem Kettlebell činka 5 kg MOVIT ihned zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a rovněž způsob platby mi vyhovoval. Splnil mé očekávání a když zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste získali další spokojenou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení Kettlebell činka 5 kg MOVIT

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Roman Ü: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Karel K: Jsem ráda, že to mám

Gabriela M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominika D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Štěpán J: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kettlebell činka 5 kg MOVIT. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt