Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kettlebell činka 5 kg MOVIT. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kettlebell činka 5 kg MOVIT vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální MOVIT® kettlebell činka o hmotnosti 5 kg. Jednoruční činky typu kettlebell jsou již několik let oblíbené nejen uprofesionálních sportovců, především se zaměřením na bojové sporty, ale také při vojenském výcviku armády i policejních složek i zaměstnanců bezpečnostních agentur.  Činka je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena především k rozvoji síly a dynamiky. Lehčí činky můžeme doporučit i pro kondiční cvičení žen. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch).    Technické údaje: průměr kulaté části: 14,5 cm celková výška činky: 23,7 cm tloušťka úchopu: 2,9 cm délka úchopu: 13 cm výplň : beton povrch : odolný plast Obsah balení: 1x kettlebell - 5 kg

3 důvody proč prodáváme Kettlebell činka 5 kg MOVIT

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Tereza Skopová, Týnišťko

Tereza Skopová, Týnišťko:
V obchodě jsem našla Kettlebell činka 5 kg MOVIT, která jsem delší čas hledala. Přehlednost výrobků a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče doručení, byla jsem hezky překvapena. Na druhý den mi dorazila smska, že během dne mi bude doručen balík. A tak se za 3 hoďky stalo. Dopravce zastavil pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Matouš Hyrš, Dolní Ředice

Matouš Hyrš, Dolní Ředice:
Není nic lehčího než nákup tohoto Kettlebell činka 5 kg MOVIT stačí několik kliknutí a do třetího dne máte doma balíček z touhle radostí. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl objednat už velmi dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě žena. Mám ho dva dny a zatím všechno v pořádku a moje nadšení nemění se. okamžité doručení, lehké objednání, hodně šikovná věcička.

Aneta Hlístová, Vidonín

Aneta Hlístová, Vidonín:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Poradili jste mi, jaký Kettlebell činka 5 kg MOVIT vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste príma.

Kateřina Lenčéšová, Rožnov pod Radhoštěm

Kateřina Lenčéšová, Rožnov pod Radhoštěm:
Běžně nakupuji přes Internet a aktuálně jsem chtěla ke svému používání Kettlebell činka 5 kg MOVIT. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a tak jsem Kettlebell činka 5 kg MOVIT okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž druh platby mi vyhovoval. Splnil mé potřeby a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2018.

Hodnocení Kettlebell činka 5 kg MOVIT

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Aneta D: Tento Kettlebell činka 5 kg MOVIT jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Laura N: nemá chybu

Tadeáš Š: Celkem jsem spokojený.

Vojtěch C: tak jsem to dostala aje to super

Johana Š: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kettlebell činka 5 kg MOVIT. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt