Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kettlebell činka 5 kg MOVIT. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kettlebell činka 5 kg MOVIT vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 462 Kč
Naše cena: 308 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální MOVIT® kettlebell činka o hmotnosti 5 kg. Jednoruční činky typu kettlebell jsou již několik let oblíbené nejen uprofesionálních sportovců, především se zaměřením na bojové sporty, ale také při vojenském výcviku armády i policejních složek i zaměstnanců bezpečnostních agentur.  Činka je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena především k rozvoji síly a dynamiky. Lehčí činky můžeme doporučit i pro kondiční cvičení žen. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch).    Technické údaje: průměr kulaté části: 14,5 cm celková výška činky: 23,7 cm tloušťka úchopu: 2,9 cm délka úchopu: 13 cm výplň : beton povrch : odolný plast Obsah balení: 1x kettlebell - 5 kg

3 důvody proč prodáváme Kettlebell činka 5 kg MOVIT

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Dominik Adlof, Buk

Dominik Adlof, Buk:
Testovaná kvalita, super značka. Kettlebell činka 5 kg MOVIT jsem již v minulosti užíval, a tak jsem si ho koupil znovu a opět mě nezklamal. Moderní design, výběr z hodně materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Funguje jak otrok, takže za mě velká krása. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S e-shopem a doručením také jen dobrá zkušenost.

František Lucák, Zadní Střítež

František Lucák, Zadní Střítež:
Ve své práci hledám vypadat celkem dobře, protože se denně potkávám se s klienty. Mým cílem je získat první dojem hned na prvním jednání. Nejen v tomto ohledu mi Kettlebell činka 5 kg MOVIT moc pomohl. Cítím se zásadně víc sebejistě a také tak jednám. Díky němu jsem udělal výšlap tím správným směrem. Všechno se mi daří a on má na tom nemalý kus. Jsem šťastný jako už dlouho nebyl.

Marek Jůn, Plešnice

Marek Jůn, Plešnice:
I muži mají své sny. Já mám teda sen o bezproblémových a okamžitých nákupech na internetu. Potřeboval jsem jeden přesný Kettlebell činka 5 kg MOVIT a ten jsem tady dohledal. Objednal a doufal, že dorazí brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že dorazil mnohem dříve. Perfektní zaslání, rychlost, vstřícné jednání, vše v celkovém pořádku. Tento obchod splnil mé představy o nakupování na webu a já jen musím doporučit. Zboží je top!

Šárka Jasparová, Bukovník

Šárka Jasparová, Bukovník:
Kettlebell činka 5 kg MOVIT JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TÉTO FIRMY, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM ZNAMYM.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 06. 2019.

Hodnocení Kettlebell činka 5 kg MOVIT

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Magdaléna P: dobré

Kristián K: je to fajné

Natálie K: nemá chybu

Lucie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nikol B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kettlebell činka 5 kg MOVIT. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kettlebell činka 5 kg MOVIT

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt