Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 169 Kč Ověřit dostupnost

Masážní olej od značky Kneipp se snadno roztírá a pomalu vstřebává. Základem jsou čisté rostlinné oleje lisované za studena se silicemi. Při masáži se silice díky tělesné teplotě uvolňují a spolu s olejem pronikají hluboko do kůže, kde blahodárně působí na pokožku. Nádherná mandlová vůně umocní příjemné chvilky při masáži. Pokožku zanechává bez mastného filtru, avšak vláčnou s dlouhotrvajícím účinkem.

3 důvody proč prodáváme Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Andrea Vacikarová, Sazomín

Andrea Vacikarová, Sazomín:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml z části z něčeho co prdělo a mělo sestru a dědečka.

Pavel Vajda, Dobršín

Pavel Vajda, Dobršín:
Ověřená kvalita, bezva značka. Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml jsem už v minulosti měl, a proto jsem si ho objednal opět a opět mě uspokojil. Moderní vzhled, výběr z hodně barevných variant, lehký a objemný tak akorát. Pracuje jak šroubek, takže za mě velká krása. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S eshopem a doručením také jen perfektní zkušenost.

Marie Polomisová, Mcely

Marie Polomisová, Mcely:
Oblíbila jsem si vůni Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml. Kupuji už ho řadu roků, ale tahle novina mi přijde zatím nejlepší. Rodina je z toho překvapená. Také jsem o tom řekla kamarádkám a mé mamince, také ho začaly využívat a zatím slyším samou {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy produkt bude dělat radost. Zkusila jsem už všechny série a marně koukám mou nejlepší. Všechny jsou úžasné. Z této řady kupujeme několik produktů a jsou opravdu užitečné. Když je náhodně nenajdu a zakoupím něco jiného, jsem zklamaná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Simona H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Richard S: tak jsem to dostala aje to super

Oliver Š: Přišlo to celkem rychle

Jan L: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt