Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 169 Kč Ověřit dostupnost

Masážní olej od značky Kneipp se snadno roztírá a pomalu vstřebává. Základem jsou čisté rostlinné oleje lisované za studena se silicemi. Při masáži se silice díky tělesné teplotě uvolňují a spolu s olejem pronikají hluboko do kůže, kde blahodárně působí na pokožku. Nádherná mandlová vůně umocní příjemné chvilky při masáži. Pokožku zanechává bez mastného filtru, avšak vláčnou s dlouhotrvajícím účinkem.

3 důvody proč prodáváme Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Jana Horková, Dolní Dubňany

Jana Horková, Dolní Dubňany:
Koupila jsem si Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml teprve před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil pošťák u branky s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem balíček otevřela. Koukl na mě zcela nový výrobek se vším, co k němu podle návodu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak doufám, že spln svůj účel.

Lucie Hrabovská, Vrbčany

Lucie Hrabovská, Vrbčany:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml již mají, byly totálně spokojené. Žádná z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco takového hledala hodně často, nebyl důvod proč dál to dokládat. Všechna moje přání byla na zcela vyslyšena. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Vojtěch Šustala, Stěbořice

Vojtěch Šustala, Stěbořice:
Čtyřikrát jsem se musel proklikat zpět k objednávce, až jsem přečetl upozornění „ERROR“. Poté jsem zavolal na linku, což se ukázalo jako dobrý tah. Pracovník zjistil zjistil, že má jakousi systémovou chybu, ale že se na tom pracuje. Vzal si na mě kontakt, a ihned poté, co opravil nákupní košík, kontaktoval mě a nákup jsem měl s dárkem navíc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2019.

Hodnocení Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Kryštof D: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Pavel D: funkční výrobek

Petra B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Patrik L: Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jan D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kneipp Masážní olej Mandlové květy 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt