Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová). Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 232 Kč Ověřit dostupnost

Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V knize Doba jedová 4 - hormony upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce či hormonální substituční léčba, na endokrinní disruptory v životním prostředí a na další faktory, které mají negativní dopad na lidské zdraví. Zároveň však také vysvětluje funkci a působení přirozených hormonů a nabízí různé možnosti řešení zdravotních potíží způsobených hormonální nerovnováhou - především pro ženy v přechodu. Autorka chápe toto období jako přirozenou součást života ženy, nikoli jako potenciální příčinu ohrožení zdraví.

3 důvody proč prodáváme Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Vojtěch Hamerský, Charváty

Vojtěch Hamerský, Charváty:
Po objednání prvního výrobku tohoto výrobce, jsem byl celkem nadšený. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale pomocí tady toho Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) jsem se k němu vrátil a chci napsat, že jsem mile překvapen. Klobouk dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla krapet vyšší, ale u takto kvalitního výrobku mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád zaplatím.

Rozálie Lenomarová, Drobovice

Rozálie Lenomarová, Drobovice:
Na tomto Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) se mi líbí pestrá škála všelijakého nastavení, i když ovládání je trochu složité a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli vůbec všechny nastavení použiji. Budu ráda, když se naučím základní věci a zbytek asi nevyužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete užitečné hledat, bacha na to, některé jsou dobře skryté. Nicméně brožura je poměrně srozumitelný.

Veronika Salátková, Sázavka

Veronika Salátková, Sázavka:
Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) je díky příjemnému materiálu a trendy designu perfektní jak pro víkend, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Kamarádky mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem viditelná a zvýší přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je lehce dostupný a když potřebuji další, není těžké ho objednat. Doručení obvykle dojde do dalšího dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

František Vašťák, Horní Meziříčko

František Vašťák, Horní Meziříčko:
Velmi mě oslovil tento nejnovější Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová), který byl uveden na trh. Hledal jsem záplavu drobností. Příjemně mě zaskočil svou jednoduchostí na údržbu, silnou výkonností a nízkou cenou. I žena si ho pochvaluje, protože jí výkon velmi ulehčila práci a máme tak mnohem více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez kterého si už život nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Matyáš Č: Jsem ráda, že to mám

Kamila T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristián P: funkční výrobek

Lucie O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radek B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová). Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt