Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová). Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 232 Kč Ověřit dostupnost

Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V knize Doba jedová 4 - hormony upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce či hormonální substituční léčba, na endokrinní disruptory v životním prostředí a na další faktory, které mají negativní dopad na lidské zdraví. Zároveň však také vysvětluje funkci a působení přirozených hormonů a nabízí různé možnosti řešení zdravotních potíží způsobených hormonální nerovnováhou - především pro ženy v přechodu. Autorka chápe toto období jako přirozenou součást života ženy, nikoli jako potenciální příčinu ohrožení zdraví.

3 důvody proč prodáváme Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Rozálie Melišová, Branov

Rozálie Melišová, Branov:
Objednala jsem především kvůli psům a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné dávky a co všechno jste si na prknech nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Barbora Němá, Stavenice

Barbora Němá, Stavenice:
Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová), který jsem od Vás dostala po pár dnech od objednání, se mi velmi líbí a chci o něm mluvit pouze v pozitivních variantách. Užívám jej už více než měsíc a jsem naprosto ráda, zatím se mi nepodařilo najít jedinou chybičku. Už na první pohled je jasné, že se jedná o hodně kvalitní výrobek. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {známým s čistým svědomím doporučovat.

Adéla Hudáková, Hlavatce

Adéla Hudáková, Hlavatce:
Přála jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem přála ideální restart. Když jsem na Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) úplnou náhodou našla, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou fakticky spokojená a cítím, že změnu poznalo i moje okolí.

Kryštof Majerik, Ruprechtov

Kryštof Majerik, Ruprechtov:
Když jsem objednával Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová), neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem dával především na zpracování, funkčnost a dobu doručení. Se vším mi vyšli v eshopu vstříc, byl jsem až nadšen etickým a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a jistě tento Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) doporučím přátelům. Perfektní e-shop, jsem uspokojený.

Samuel Reinelt, Libčeves

Samuel Reinelt, Libčeves:
S Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) jsem před časem příliš pozitivní zkušenost neměl. Ale až Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) mě přinutil zcela přemýšlet jinak. Z důvodu, že je naprosto jiný. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a určitě ho co nejdříve objednejte, přesvědčí vás stejně jako mě. Je ekonomický, snadno se s ním manipuluje a navíc také pěkně vypadá. Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) skvěle zapadne do všech domácností.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2019.

Hodnocení Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Lukáš R: 110 % spokojenost

Nikolas Š: Jsem ráda, že to mám

Laura L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Petra S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Filip Š: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová). Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt