Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová). Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 232 Kč Ověřit dostupnost

Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V knize Doba jedová 4 - hormony upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce či hormonální substituční léčba, na endokrinní disruptory v životním prostředí a na další faktory, které mají negativní dopad na lidské zdraví. Zároveň však také vysvětluje funkci a působení přirozených hormonů a nabízí různé možnosti řešení zdravotních potíží způsobených hormonální nerovnováhou - především pro ženy v přechodu. Autorka chápe toto období jako přirozenou součást života ženy, nikoli jako potenciální příčinu ohrožení zdraví.

3 důvody proč prodáváme Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Vojtěch Hamerský, Charváty

Vojtěch Hamerský, Charváty:
Po zakoupení prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl docela překvapen. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce odpoutal, ale díky tady toho Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) jsem se k němu vrátil a musím napsat, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takhle výborného výrobku mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád zaplatím.

Rozálie Lenomarová, Drobovice

Rozálie Lenomarová, Drobovice:
Na tomto Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) se mi líbí veselá škála všelijakého ovládání, i když nastavení je trochu složité a musel mi poradit můj dospívající kluk. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení použiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a ostatní asi nepoužiji. Přesto za takto výhodnou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete všechny hledat, bacha na to, některé jsou dobře skryté. Nicméně návod je poměrně přehledný.

Veronika Salátková, Sázavka

Veronika Salátková, Sázavka:
Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) je pomocí příjemnému materiálu a trendy vzhledu perfektní jak pro víkend, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Kamarádky mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je snadno dostupný a když potřebuji další, není těžké ho sehant. Doručení obvykle dojde do druhého dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

František Vašťák, Horní Meziříčko

František Vašťák, Horní Meziříčko:
Hodně mě zaujal tento nejnovější Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová), který byl dodán na trh. Očekával jsem moře zbytečností. Příjemně mě zaskočil svou jednoduchostí na údržbu, velkou výkonností a nízkou cenou. I maminka si ho chválí, jelikož jí výkon výrazně ulehčila práci a máme tak více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Veronika C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Miroslav J: tak jsem to dostala aje to super

Jonáš T: Jsem ráda, že to mám

Michael K: Celkem jsem spokojený.

Viktorie R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová). Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt