Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová). Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 232 Kč Ověřit dostupnost

Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V knize Doba jedová 4 - hormony upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce či hormonální substituční léčba, na endokrinní disruptory v životním prostředí a na další faktory, které mají negativní dopad na lidské zdraví. Zároveň však také vysvětluje funkci a působení přirozených hormonů a nabízí různé možnosti řešení zdravotních potíží způsobených hormonální nerovnováhou - především pro ženy v přechodu. Autorka chápe toto období jako přirozenou součást života ženy, nikoli jako potenciální příčinu ohrožení zdraví.

3 důvody proč prodáváme Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Vojtěch Hamerský, Charváty

Vojtěch Hamerský, Charváty:
Po zakoupení prvního výrobku této značky, jsem byl docela překvapen. Na pár chvil jsem se od této značky odpoutal, ale díky tady toho Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) jsem se k ní vrátil a chci napsat, že jsem příjemně překvapen. Klobouk dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla krapet vyšší, ale u takto kvalitního produktu mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád připlatím.

Rozálie Lenomarová, Drobovice

Rozálie Lenomarová, Drobovice:
Na tady tom Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) se mi líbí pestrá škála různého ovládání, i když nastavení je trochu složité a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a ostatní asi nevyužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete užitečné hledat, bacha na to, některé jsou unikátně skryté. Nicméně návod je poměrně přehledný.

Veronika Salátková, Sázavka

Veronika Salátková, Sázavka:
Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) je pomocí měkkému materiálu a trendy designu perfektní jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Kamarádky mi ho závidí, protože pomocí němu jsem zajímavá a vynikne přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je lehce dostupný a kdykoliv potřebuji další, není těžké ho koupit. Doručení obvykle proběhne do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

František Vašťák, Horní Meziříčko

František Vašťák, Horní Meziříčko:
Hodně mě oslovil tento nejnovější Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová), který byl dodán na trh. Očekával jsem záplavu zbytečností. Příjemně mě překvapil svou nenáročností na údržbu, silnou výkonností a nízkou cenou. I manželka si ho chválí, jelikož jí výkon výrazně ulehčila práci a máme tak mnohem více času na sebe a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Denis S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Viktor M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Aneta G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Johana P: Tento Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová) jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Markéta S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová). Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Knihy Doba jedová 4 (Sherrill Sellmanová)

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt