Koloběžka dětská - Mimoňové

Koloběžka dětská - Mimoňové

Koloběžka dětská - Mimoňové

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Koloběžka dětská - Mimoňové. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Koloběžka dětská - Mimoňové vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1434 Kč
Naše cena: 956 Kč Ověřit dostupnost

Koloběžka dětská hliníková s licenčním potiskem Mimoňové. Výrobcem je italská firma Mondo. Technické údaje: Kolečka jsou polyuretanová o průměru 12 cm. Ložiska jsou ABEC-5, zadní blatník slouží zároveň jako nášlapná brzda. Řidítka jsou nastavitelná do dvou poloh výšky se zajištěním kolíčky proti nechtěnému uvolnění. Nastavitelná výška řidítek od země je 56 až 86 cm. Nosnost koloběžky je 50 kg. Rozměr stupátka 37 x 10 cm. Hmotnost koloběžky je 2,1 kg. Koloběžka je doporučená pro děti od 3 let věku. Obsah balení: 1 x Koloběžka  

3 důvody proč prodáváme Koloběžka dětská - Mimoňové

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Koloběžka dětská - Mimoňové

Vojtěch Glogovský, Vráto

Vojtěch Glogovský, Vráto:
Koloběžka dětská - Mimoňové si na internetu našla přítelkyně a tak jsem se rozhodl koupit ho k našemu výročí. S místem kde a jak to vybrat mi musela pomoci dcera a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak vybalily a zkontrolovali, zda je v pořádku. Oběma se nám hodně líbil a manželka bude mít určitě radost. Dcera říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Roman Sliško, Teplice

Roman Sliško, Teplice:
Koloběžka dětská - Mimoňové mám asi dva týdny. Zatím ho zkouším, ale vypadá to, že test dopadne na jedničku. Některé negativní recenze se mi vůbec nepotvrdily, ba zcela naopak. Vzhledově působí luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností vybral zcela tu nejvýhodnější.

Anna Smudková, Tisem

Anna Smudková, Tisem:
Pořídila jsem především kvůli psům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené okno, jinak vám Koloběžka dětská - Mimoňové vytopí místnost:) Když se podíváte kolik vody je z jedné dávky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Nikola Šilingerová, Pečky

Nikola Šilingerová, Pečky:
Chtěla jsem potěšit svého manžela vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej koupím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu chytře. Zaměstnanec shopu mne ubezpečil, že požadovaný Koloběžka dětská - Mimoňové mají skladem a doručí jej do druhého dne, manžel byl z dárku nadšen a já jsem moc spokojena, že jsem dobře vybrala.

Miroslav Landsinger, Nedašova Lhota

Miroslav Landsinger, Nedašova Lhota:
Velmi mě oslovil tento nejnovější Koloběžka dětská - Mimoňové, který byl dodán na trh. Očekával jsem moře zbytečností. Příjemně mě překvapil svou nenáročností na údržbu, velkou výkonností a malou cenou. I manželka si ho pochvaluje, protože jí práce výrazně ulehčila práci a máme tak více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 05. 2018.

Hodnocení Koloběžka dětská - Mimoňové

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Koloběžka dětská - Mimoňové

Denisa B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Aleš Š: Celkem jsem spokojený.

Sofie J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jana P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Koloběžka dětská - Mimoňové. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Koloběžka dětská - Mimoňové

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt