Koloběžka dětská - Mimoňové

Koloběžka dětská - Mimoňové

Koloběžka dětská - Mimoňové

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Koloběžka dětská - Mimoňové. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Koloběžka dětská - Mimoňové vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1434 Kč
Naše cena: 956 Kč Ověřit dostupnost

Koloběžka dětská hliníková s licenčním potiskem Mimoňové. Výrobcem je italská firma Mondo. Technické údaje: Kolečka jsou polyuretanová o průměru 12 cm. Ložiska jsou ABEC-5, zadní blatník slouží zároveň jako nášlapná brzda. Řidítka jsou nastavitelná do dvou poloh výšky se zajištěním kolíčky proti nechtěnému uvolnění. Nastavitelná výška řidítek od země je 56 až 86 cm. Nosnost koloběžky je 50 kg. Rozměr stupátka 37 x 10 cm. Hmotnost koloběžky je 2,1 kg. Koloběžka je doporučená pro děti od 3 let věku. Obsah balení: 1 x Koloběžka  

3 důvody proč prodáváme Koloběžka dětská - Mimoňové

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Koloběžka dětská - Mimoňové

Vojtěch Glogovský, Vráto

Vojtěch Glogovský, Vráto:
Koloběžka dětská - Mimoňové si na internetu našla přítelkyně a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu svátku. S místem kde a jak to zařídit mi musela pomoci sestra a nakonec i zakoupila. Spolu jsme jej pak rozdělali a zkontrolovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a manželka bude mít určitě radost. Dcera povídala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Roman Sliško, Teplice

Roman Sliško, Teplice:
Koloběžka dětská - Mimoňové mám asi dva týdny. Zatím ho testuji, ale vypadá to, že test skončí na výbornou. Některé negativní recenze se mi ani trochu nepotvrdily, ba právě naopak. Visuálně vypadá luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností vybral zcela tu nejlepší.

Anna Smudková, Tisem

Anna Smudková, Tisem:
Pořídila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě dcery lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dveře, jinak vám Koloběžka dětská - Mimoňové vytopí obývák:) Když se podíváte kolik vody je z jedné cyklu a co všechno jste si na prknech nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Nikola Šilingerová, Pečky

Nikola Šilingerová, Pečky:
Snažila jsem se potěšit svého přítele vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej zakoupím. Jsem hodně nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Prodavač obchodu mne ubezpečil, že požadovaný Koloběžka dětská - Mimoňové mají skladem a zašlou jej do druhého dne, děda byl z dárku překvapen a já jsem moc spokojena, že jsem nešlápla vedle.

Miroslav Landsinger, Nedašova Lhota

Miroslav Landsinger, Nedašova Lhota:
Hodně mě oslovil tento nejnovější Koloběžka dětská - Mimoňové, který byl uveden na trh. Hledal jsem moře drobností. Hezky mě zaskočil svou jednoduchostí na údržbu, silnou výkonností a nízkou cenou. I maminka si ho pochvaluje, jelikož jí práce velmi zjednodušila práci a máme tak mnohem více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez kterého si už život nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení Koloběžka dětská - Mimoňové

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Koloběžka dětská - Mimoňové

Valerie S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikolas P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikol N: dobré

Kateřina P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

David E: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Koloběžka dětská - Mimoňové. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Koloběžka dětská - Mimoňové

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt