Kompresní podkolenky - Velikost S-M

Kompresní podkolenky - Velikost S-M

Kompresní podkolenky - Velikost S-M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podkolenky - Velikost S-M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podkolenky - Velikost S-M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 132 Kč
Naše cena: 88 Kč Ověřit dostupnost

Znáte pocit, kdy po náročném dni přijdete z práce, posadíte se do křesla a máte pocit, že další 3 dny nevstanete, jak vás bolí nohy? Nyní vám od bolestí, otoků a špatného prokrvení nohou pomůžou tyto Kompresní podkolenky, které schováte v džínách a hodí se i k sukním.Podkolenky zrychlují krevní oběh, brání zadržování vody a ocení je zejména ženy, které jsou celý den na nohou nebo naopak téměř celý den sedí v kanceláři.Ulevují od bolesti, revitalizují, jsou přizpůsobivé a prodyšné.Uvedená cena za 1 pár podkolenek.Ulevují od bolesti, revitalizují, jsou přizpůsobivé a prodyšné. Materiál: nylon Velikost: S/M L/XL Od paty nahoru (cm) 31 37 Obvod nártu (cm) 14 15 Obvod kotníku (cm) 14 15 Šířka horní části (cm) 22 24 V nataženém stavu: S/M L/XL Obvod kotníku (cm) 17-23 21-27 Obvod lýt

3 důvody proč prodáváme Kompresní podkolenky - Velikost S-M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podkolenky - Velikost S-M

Marie Johánková, Kraborovice

Marie Johánková, Kraborovice:
Nějaký čas jsem hledala něco usnadňující život a starost o mé blízké. A přesně takový je toto Kompresní podkolenky - Velikost S-M. Ocenila jsem jeho účinky, které bylytéměř okamžitě. Její použití je lehké a zvládne ho i starší osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem nějaké důležité pomůcky. Všechno šlo celkem klidně a okamžitě.

David Hlaváč, Nová Cerekev

David Hlaváč, Nová Cerekev:
Pro upřesnění bych upřesnil, že jsem šetrný člověk, někdy asi až příliš. Čili než si výrobek zakoupím, důkladně si vše prolustruji. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si Kompresní podkolenky - Velikost S-M pečlivě vyhledal přes Google a porovnal recenze. Udivilo mě, že byly vesměs kladné. Mírně mě to znepokojilo, ovšem nakonec jsem si Kompresní podkolenky - Velikost S-M stejně koupil. No a nemůžu jinak, než k těm dobrým recenzím přidat ještě jedno své hodnocení. Byla to rozhodně velice chytrá koupě.

Roman Firla, Domousnice

Roman Firla, Domousnice:
Chtěl jsem udělat radost manželce k svátku. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný Kompresní podkolenky - Velikost S-M je skvělý. Dcera byla nadšená. Navíc jsem hodně ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám překvapený.

František Máka, Boskovštejn

František Máka, Boskovštejn:
Dokonalý a jemný pracovník. Pracuje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru nejdůležitější. Design mohl být lepší, ale běžnému uživateli bude po všech vlastnostech plně stačit. Je nenáročný na obsluhu, což jistě ocení i ženy. Dodání proběhlo až překvapivě rychle a bez závad. Klidně doporučuji jak eshop, tak výrobek samotný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení Kompresní podkolenky - Velikost S-M

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podkolenky - Velikost S-M

David P: Přišlo to celkem rychle

Miroslav H: funkční výrobek

Alžběta B: děda je z dárku je nadšený

Anežka H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anežka Č: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podkolenky - Velikost S-M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podkolenky - Velikost S-M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt