Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1193 Kč
Naše cena: 795 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke. Dámská kompresní podprsenka propracované konstrukce vhodná i pro ty nejnáročnější aktivity. Použitý materiál je jemný ale pevný pro zajištění vašeho pohodlí pří sportu. Vyjímatelné vložky košíčků a rozepínatelná záda. Konstrukce podprsenky s mesh panely na strategických místech je prodyšná a díky použitému materiálu zajišťuje odvádění vlhkosti od těla. Poutavý design s švy v stříbrné barvě a logem v barvě korespondující s prvky uvnitř podprsenky. Materiál: 71% Nylon, 29% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

David Roud, Beřovice

David Roud, Beřovice:
Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná bych vytkl nepraktický design. Kvalitou se může rovnat nejdražším výrobkům. Vyzkoušel jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo sedmdesáti procent. Užívám jej jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně říci, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná funguje. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Rozálie Jenčová, Choustník

Rozálie Jenčová, Choustník:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém pořádku. I když byla stanovena týdenní doručovací lhůta, přišel mi produkt už druhý den, hezky zabalený a bez vad. Hned jsme ho museli na dvoře otestovat a funguje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná objednala. Této objednávky zcela jasně nelituji.

Matěj Laštovka, Dušejov

Matěj Laštovka, Dušejov:
Nejdříve mě uhodil do očí moderní webdesign tohoto webu. Kvalitně byla vyhotovena nabídka, fotky, texty, hodnocení. Bohužel jsem si nebyl jistý správným výběrem Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná, z toho důvodu jsem kontaktoval eshop. Komunikace byla rychlá, pohodová. Výhodou byl poukaz na stejný Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná za jinou cenu. Prodejce vřele doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

Marek V: je to fajné

Denisa H: Ideální k osmnáctinám :)

Ema J: děda je z dárku je nadšený

Dominik Ž: funkční výrobek

David L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt