Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1193 Kč
Naše cena: 795 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke. Dámská kompresní podprsenka propracované konstrukce vhodná i pro ty nejnáročnější aktivity. Použitý materiál je jemný ale pevný pro zajištění vašeho pohodlí pří sportu. Vyjímatelné vložky košíčků a rozepínatelná záda. Konstrukce podprsenky s mesh panely na strategických místech je prodyšná a díky použitému materiálu zajišťuje odvádění vlhkosti od těla. Poutavý design s švy v stříbrné barvě a logem v barvě korespondující s prvky uvnitř podprsenky. Materiál: 71% Nylon, 29% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

David Roud, Beřovice

David Roud, Beřovice:
Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná bych vytkl dětský vzhled. Kvalitou se může rovnat nejdražším výrobkům. Vyzkoušel jsem více těchto kusů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych okolo devadesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře napsat, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná vypadá. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Rozálie Jenčová, Choustník

Rozálie Jenčová, Choustník:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém pořádku. Třebaže byla udána týdenní doručovací lhůta, přišel mi výrobek už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez poškození. Okamžitě jsme ho museli na dvoře vyzkoušet a funguje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná zakoupila. Této koupě zcela jasně nelituji.

Matěj Laštovka, Dušejov

Matěj Laštovka, Dušejov:
Nejdříve mě uhodil do očí moderní design tohoto eshopu. Velmi dobře byla vyhotovena nabídka, fotografie, texty, recenze. Bohužel jsem si nebyl jistý s volbou Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná, tak jsem se obrátil na podporu. Instruktáž byla blesková, jasná. Velkým lákadlem byla poukázka na identický Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná v jiné cenové kategorii. E-shop velmi doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

Marek B: Jsem ráda, že to mám

Sára J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Roman L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alena F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tadeáš G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Bra B-Blk/Bke Barevná

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt