Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1469 Kč
Naše cena: 979 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid. Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Dámská podprsenka propracované konstrukce poskytuje oporu pro středně náročné sportovní aktivity a běžné nošení. Použitý materiál je prodyšný, skvěle odvádí vlhkost od těla a zajistí tvé maximální pohodlí při sportu. Speciální ventilační otvory v místech kde je nejvíce oceníte. Podprsenka má prodlouženou konstrukci pro maximální přizpůsobení se Vaší postavě. Design s poutavými metalickými prvky. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu). Materiál: 90% Polyester, 10% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Michael Vořech, Chotusice

Michael Vořech, Chotusice:
Tento Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová jsem vypátral shodou okolností online. Hodnocení na něj byly veskrze výborné, takže jsem si řekl, že by to nemusel být takový risk. Ovšem, že jsem se trochu bál, to je zřejmě při koupi online přirozené, ale jakmile mi Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová přivezli až ke dveřím, přišel jsem na to, že to bylo naprosto neopodstatněné. Funguje bez chybičky, opravdu mi pomáhá a zpětně jsem fakt rád, že jsem si ho nechal zaslat. Skvělý kup!

Denis Stiska, Branka u Opavy

Denis Stiska, Branka u Opavy:
Jestliže hledáte ideální poměr ceny a kvality, bude pro vás Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová jasnou volbou. Hanbu si přitom neudělá dokonce ani před nejnáročnějšími zákazníky. Pro všechny, kteří pořád váhají s objednávkou, je Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová na seznámení se s těmito výrobky perfektní. Jednoduše se s ním pracuje, současně ale bez výtky plní svůj účel a snese porovnání i s podstatně dražšími typy.

Denisa Sovková, Bdín

Denisa Sovková, Bdín:
Daný Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová u této firmy bych se zaručeně nebála i v budoucnu zakoupit. Oceňuji možnost definování vlastních poznatků a navíc zakoupení dalších verzí. Kvalita, cena, manuál zcela bez chyby, jen mě lehce nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít za 7 dní, nedošel. A eshop zodpovědnost přesunul na dopravní společnost s tvrzením, že oni ho odeslali obratem, v den objednávky. Trochu škoda.

Kristián Mikle, Černava

Kristián Mikle, Černava:
Objednal jsme Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová pro kamaráda jako dárek k svátku. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se potom po několika týdnech znovu potkali, hrozně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím nahlodal. Doma jsem si sednul k internetu a už ho mám také.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Nela B: Je to dostatečné?

Karolína P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Matouš P: funkční výrobek

Miroslav G: Celkem jsem spokojený.

Michal C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt