Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1047 Kč
Naše cena: 698 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid. Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Dámská podprsenka propracované konstrukce poskytuje oporu pro středně náročné sportovní aktivity a běžné nošení. Použitý materiál je prodyšný, skvěle odvádí vlhkost od těla a zajistí tvé maximální pohodlí při sportu. Speciální ventilační otvory v místech kde je nejvíce oceníte. Podprsenka má prodlouženou konstrukci pro maximální přizpůsobení se Vaší postavě. Design s poutavými metalickými prvky. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu). Materiál: 90% Polyester, 10% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Alena Mrkosová, Kamenná Horka

Alena Mrkosová, Kamenná Horka:
K Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová mohu jen napsat, že jeho vlastnosti jsou téměř dokonalé. K dispozici je v mnoha vzorech, které lze koupit v normálním obchodě. Spojuje v sobě bezvadnou zpracování s šetrným a také skvělým vlivem na mé zdraví. Tyto vlastnosti si pochvaluji jenom já, ale i můj syn.

Oliver Rejcha, Napajedla

Oliver Rejcha, Napajedla:
Tento Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová jsem si vybral po přečtení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost porovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako perfektní výrobek.

Štěpán Vašků, Radkovice u Budče

Štěpán Vašků, Radkovice u Budče:
Nejdříve jsem byl hodně ironický. Ovšem ihned po zakoupení si mě Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová obratem dostal, je opravdu perfektní. Nemám co negativního bych dodal a to jsem vytrvalý reptal. Možná bych malinko přidal na vzhledu, ale jak se říká, deset lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč čekat.

Tereza Panušková, Močovice

Tereza Panušková, Močovice:
S Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová jsem vskutku spokojena. Stoprocentně splnil má kritéria a samozřejmě se nelišil od obrázku z internetového obchodu. Již dle ilustračních obrázků jsem bezpečně věděla, co si nechávám zaslat a zklamaná jsem tak nebyla. Od té doby, co ho používám, se můj život opravdu značně zlepšil. Ostatním můžu vřele doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství potíží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Julie H: dobré

Sofie R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Šimon Š: Celkem jsem spokojený.

Tadeáš L: Přišlo to celkem rychle

Hana H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Breatehlux Perforated Mid Oranžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt