Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1154 Kč
Naše cena: 769 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra. Stříh: Kompresní. Dámská kompresní podprsenka z originálního materiálu HeatGear®, který Vás udrží v suchu při všech tréninkových aktivitách. Extrémně příjemná podprsenka přes hlavu, zabezpečuje střední podporu pro všechny lehké kardio aktivity např. Pilates, spinning, fitnes. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. MTS technologie podporuje účinné odvádění vlhkosti na povrch materiálu a tím rychleji vysychá. Nové střihové řešení s otevřenou konstrukcí na zádech. Konstrukce podprsenky s překříženými ramínky. Vyjímatelná vycpávka košíčků. Nápis Under Armour na dolním lemu. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Tobiáš Kořalka, Albrechtičky

Tobiáš Kořalka, Albrechtičky:
Měl jsem obavy z nového Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná, které se předvedly jako zbytečné. Pomocí jednoduchému manuálu jsem zvládl vše snadno a v celkové pohodě. Mohu každému vřele poradit. Práce s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná byla pro mě úlevou a srandou, kterou si určitě užije každý tak, jako já. Leták na Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná mluví úplnou pravdu.

Marek Kizek, Jihlava

Marek Kizek, Jihlava:
Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná kurýr přivezl v pořádku a bez prodlevy. Bohužel podle popisu, měl Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná přijít v dárkovém balení, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl prezent, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i přesto komunikace byla nekonfliktní. Přijal jsem omluvu a ihned mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, je nabídka dopravců. Prodejce preferuje jedinou firmu, která si účtuje balné. Další finanční prostředky navíc.

Tomáš Hybeš, Rybitví

Tomáš Hybeš, Rybitví:
Daný Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná jsem nejdřív zahlédl v tisku. Předtím mě ale neoslovil, jevil se jako nepřirozeně přechválený. Nicméně poté jsem hovořil s kolegy z práce, kteří si to objednali. Chválili ho, nabádali mě, tak jsem ho taky objednal. Musím říct, že reklama na Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná tvrdila pravdu. Kvalita, rychlá doprava, odolnost, prostě jedním slovem špica.

František Lešinský, Plasy

František Lešinský, Plasy:
Nejprve musím pochválit zcela hezký vzhled, dále také úžasný výkon Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná. Dá se užít pro několik funkcí, ale bacha je převelice mačkavý. Kamarádce se převrátil€obrátil na zemi a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to však nic nezhoršilo, jen byl poškrábán tenhle hezký vzhled. Je teda výkonný a celkem klidný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Ema Š: Je to dostatečné?

Marie B: já jsem to prostě chtěla

Ema K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Gabriela V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Oliver P: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt