Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1047 Kč
Naše cena: 698 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra. Stříh: Kompresní. Dámská kompresní podprsenka z originálního materiálu HeatGear®, který Vás udrží v suchu při všech tréninkových aktivitách. Extrémně příjemná podprsenka přes hlavu, zabezpečuje střední podporu pro všechny lehké kardio aktivity např. Pilates, spinning, fitnes. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. MTS technologie podporuje účinné odvádění vlhkosti na povrch materiálu a tím rychleji vysychá. Nové střihové řešení s otevřenou konstrukcí na zádech. Konstrukce podprsenky s překříženými ramínky. Vyjímatelná vycpávka košíčků. Nápis Under Armour na dolním lemu. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Matěj Jiřička, Albrechtice v Jizerských horách

Matěj Jiřička, Albrechtice v Jizerských horách:
Potřeboval jsem nějaké doplňující informace k Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná a všechno mi bylo mile a odborně řečeno. Už to mne upozornilo, že si výrobek určitě zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl hezký bonus a navíc produkt byl za velmi přijatelnou cenu. Všechno probíhalo ihned a jednoduše a díky těmto plusovým faktorům můžu produkt doporučit všem, co o něj mají zájem. Totálně nejlepší.

Rozálie Pavelčíková, Mnichov

Rozálie Pavelčíková, Mnichov:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční lehkostí a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 4 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 25 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi je důležité na tom,jak si na to usednete. Montáž Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná je za 10 minut, funguje bez problémů,vyndáte šroub a šup pod postel.

Emma Gadžorová, Chodouň

Emma Gadžorová, Chodouň:
Tento Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná je popravdě perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového koupím, ale určitě těch peněz, které jsem za to utratila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem strašně ráda, že jsem si to zakoupila. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hrozně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

Adam Mitas, Bobrová

Adam Mitas, Bobrová:
S tímto Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho dostal na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí záležitosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná pracovat. Používá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně klidný. Vřele ho všem poradím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Viktor G: funkční výrobek

Dominika B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Adéla K: Ideální k osmnáctinám :)

Magdaléna Š: nemá chybu

Amálie Q: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Mid Crossback Printed Bra Barevná

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt