Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo. Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Dámská sportovní podprsenka z Under Armour HeatGear® materiálu. Extrémně příjemná podprsenka přes hlavu, zabezpečuje střední podporu pro všechny lehké kardio aktivity např. Pilates, spinning, fitnes. Minimalizuje pohyb prsou pro maximální pohodlí. Nové střihové řešení s otevřenou konstrukcí na zádech. Materiál této podprsenky je lehký, jemný a díky velké pružnosti se přizpůsobí vašemu tělu jako druhá kůže. Výrazný design s nápisem Under Armour na dolním lemu a velkým logem. Ideální pro velikost košíčku A-C. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 90% Polyester, 10% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá

Nela Jachnická, Křinec

Nela Jachnická, Křinec:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Jaroslav Čáda, Mníšek

Jaroslav Čáda, Mníšek:
Byla to super nabídka. Stejné věci prozkoumávám na internetu a v reklamách už předlouho, ale takhle dobrou cenu jsem u Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá opravdu ještě nezahlédl. Vím, že je model opravdu dobrý, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchle príma podmínek utéct. Neváhal jsem ani minutu a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo velkou radost.

Jonáš Houska, Hlásnice

Jonáš Houska, Hlásnice:
Kvalitní a cenově levný Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to potěšilo. Přemýšlím o objednání ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Jáchym Kliment, Bžany

Jáchym Kliment, Bžany:
S ohledem na to, že mi Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá nefunguje, nezbylo, než zakoupit si další. Rozdíl mezi běžným a online prodejcem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo jiné v přístupu prodávajícího. Přestože vyžaduji osobní kontakt a možnost si Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá vyzkoušet, tentokrát jsem volba padla službu online prodejce. Tohoto rozhodnutí nelituji a tuto společnost doporučuji.

Matouš Blahušek, Kněžpole

Matouš Blahušek, Kněžpole:
Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá jsem objednal jako náhradu, protože podobný, celkem špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více kvalitně zpracovaný a to už na první pohled. Bez ohledu na výtečný design a službu. Jako vizuálně zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s koupí rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale mám pochopení, že za preciznost se zkrátka platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá

Karolína U: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michaela S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Richard K: tak jsem to dostala aje to super

Jana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Oliver T: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt