Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 944 Kč
Naše cena: 629 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo. Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Dámská sportovní podprsenka z Under Armour HeatGear® materiálu. Extrémně příjemná podprsenka přes hlavu, zabezpečuje střední podporu pro všechny lehké kardio aktivity např. Pilates, spinning, fitnes. Minimalizuje pohyb prsou pro maximální pohodlí. Nové střihové řešení s otevřenou konstrukcí na zádech. Materiál této podprsenky je lehký, jemný a díky velké pružnosti se přizpůsobí vašemu tělu jako druhá kůže. Výrazný design s nápisem Under Armour na dolním lemu a velkým logem. Ideální pro velikost košíčku A-C. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá

Petr Herych, Lanškroun

Petr Herych, Lanškroun:
Rozmýšlel jsem z hodně druhů, ale nakonec zvítězil Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá. Dal jsem hlavně na pozitivní zkušenosti jiných uživatelů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně mohu spolehnout. Nekoupil bych neotestované zboží. Ale když jsem si přečetl všechny kladné recenze, nebylo o čem váhat. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Určitě budu Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá doporučovat dalším, jelikož dobré zboží si to zaslouží.

Nikol Bícová, Kelníky

Nikol Bícová, Kelníky:
Vybrat si ten ideální produkt bývá příliš těžké. K mání je totiž velká nabídka různých typů. Já jsem se rozhodla Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá a svého rozhodnutí určitě nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mé rozhodnutí jen utvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych v žádném případě neměnila. Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá jsem následně ukázala také celému okolí. A s potěšením bych o něm touto cestou doporučila i vám.

Michael Pažourek, Vlachovice

Michael Pažourek, Vlachovice:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího otce s snahou lehkého běžného používání. Ve prospěch Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá hraje také objem i jeho rozumná váha. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

Michaela Kolumpková, Lodhéřov

Michaela Kolumpková, Lodhéřov:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Důsledně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako vždy budou připomínky spíše hanlivé, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo zcela jinak. To už ve mně rostlo pokušení ho vyzkoušet. Neubránila jsem se Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o můj kladný komentář.

Josef Mares, Zašová

Josef Mares, Zašová:
Jsem zase zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční obchod a potvrdilo se. Požadovaná kvalita produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností velkého výběru barevné varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských příruček. Za mě pět bodů z pěti bodů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá

Nela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alžběta C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eliška B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šárka P: Tento Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Big Logo Modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt