Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 839 Kč
Naše cena: 559 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra. Stříh: Kompresní. Dámská sportovní podprsenka z Under Armour HeatGear® materiálu. Extrémně příjemná podprsenka přes hlavu, zabezpečuje střední podporu pro všechny lehké kardio aktivity např. Pilates, spinning, fitnes. Minimalizuje pohyb prsou pro maximální pohodlí. Nové střihové řešení s otevřenou konstrukcí na zádech. Materiál této podprsenky je lehký, jemný a díky velké pružnosti se přizpůsobí vašemu tělu jako druhá kůže. Decentní design s nápisem Under Armour na dolním lemu. Ideální pro velikost košíčku A-C. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená

Nela Tošilová, Rybníky

Nela Tošilová, Rybníky:
Nutně jsem chtěla tento Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená velmi rychle doručit a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená dobrým přístupem. Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Kamarád je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Nikola Gřundělová, Mrlínek

Nikola Gřundělová, Mrlínek:
Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere kupodivu - jak dítě objevilo - se v urcitych pripadech daji i s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená kombinovat :)), dítě si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude rozbalen s štěstím.

Rozálie Maděránková, Opatovec

Rozálie Maděránková, Opatovec:
Dlouhou dobu jsem přemýšlela o tom, který model by pro mě mohl být nejlepší volbou. Vyzkoušela jsem jich spoustu. Až teď, když jsem objevila Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená jsem ale věděla, že tím hledání končí. Propadla jsem mu na první pohled a dále už hledat nehodlám. Svými funkcemi mi Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená stoprocentně vyhovuje, zvládá vše, co od něho chci. Jenom mi ho někdy zabaví můj chlap.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená

Sabina A: nemá chybu

Denis L: Jsem ráda, že to mám

Daniela B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šimon J: je to fajné

Viktorie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Bra Zelená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt