Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 839 Kč
Naše cena: 559 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole. Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Dámská sportovní podprsenka z Under Armour HeatGear® materiálu. Extrémně příjemná podprsenka přes hlavu, zabezpečuje střední podporu pro všechny lehké kardio aktivity např. Pilates, spinning, fitnes. Minimalizuje pohyb prsou pro maximální pohodlí. Nové střihové řešení s otevřenou konstrukcí na zádech. Materiál této podprsenky je lehký, jemný a díky velké pružnosti se přizpůsobí vašemu tělu jako druhá kůže. Decentní design s nápisem Under Armour na dolním lemu. Ideální pro velikost košíčku A-C. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá

Dominik Blecha, Žulová

Dominik Blecha, Žulová:
Jestli jste na nervy z televizních reklam a přemlouvání, jak je ten který výrobek zaručeně bezkonkurenční, zachovejte se jako já. Použijte namísto zavádějících obchodních frází raději reálné zkušenosti zájemců, kteří si přístroj reálně vyzkoušeli. Já tak můžu skutečněobjektivně říct, že Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá je tím nejlepším, co si můžete pořídit.

Martin Pošvic, Horní Počaply

Martin Pošvic, Horní Počaply:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Simona Šlajchrtová, Bednáreček

Simona Šlajchrtová, Bednáreček:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho tedy otestuji. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla hodně mile překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned tázaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Nikola Hrdlíková, Tovačov

Nikola Hrdlíková, Tovačov:
Na tady tom Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá se mi líbí pestrá škála různého ovládání, i když nastavení je trochu těžší a musel mi poradit můj dospívající syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli opravdu všechny nastavení použiji. Budu ráda, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nevyužiji. Přesto za takto výhodnou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou dobře schované. Nicméně brožura je celkem srozumitelný.

Nikol Chlupáčová, Prostějovičky

Nikol Chlupáčová, Prostějovičky:
Jako žena samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá se mi moc líbí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou dražší a vypadaly se mi tak kvalitní. A myslím, že jsem udělala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně stabilní zboží i za hezké jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá

Daniela Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Šimon O: tak jsem to dostala aje to super

Oliver K: Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Adam K: je to fajné

Miroslav D: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt