Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 839 Kč
Naše cena: 559 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole. Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Dámská sportovní podprsenka z Under Armour HeatGear® materiálu. Extrémně příjemná podprsenka přes hlavu, zabezpečuje střední podporu pro všechny lehké kardio aktivity např. Pilates, spinning, fitnes. Minimalizuje pohyb prsou pro maximální pohodlí. Nové střihové řešení s otevřenou konstrukcí na zádech. Materiál této podprsenky je lehký, jemný a díky velké pružnosti se přizpůsobí vašemu tělu jako druhá kůže. Decentní design s nápisem Under Armour na dolním lemu. Ideální pro velikost košíčku A-C. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 90% Polyester, 10% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová

Dominik Žurovec, Ješetice

Dominik Žurovec, Ješetice:
Tak tento Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová jsme si s tou mojí zakoupili do našeho současného domova. Bez vytáček, jí se to moc nelíbilo, předem jsem si musel vyslechnout, že je to na nic, že za produkt jen vyhodíme peníze a skutek utekl, máte to stejně, ne? Ale poté ho doručil kurýr, a co tušíte, že bylo pak? Týna si ho přivlastnila, a nezbylo mi, než si koupit ještě jeden, protože fakt hodně rychle změnila pohled na věc. V současnosti už bychom se bez tak špičkové Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová neobešli.

Zuzana Hagenová, Lejšovka

Zuzana Hagenová, Lejšovka:
Tento obchod i Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová vřele doporučuji. Objednávala jsem zde již po třetí a vždy všechno přišlo v pořádku a do pěti dnů jsem zásilku vždy dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém použití vzhlíží pořád jako nový a snadno přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Barbora Halačková, Bělá pod Pradědem

Barbora Halačková, Bělá pod Pradědem:
U této firmy nakupuji velmi často. Vychází mi vstříc jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. S přihlédnutím k tomu, že u nás není velká nabídka po těchto Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová, jiného prodejce již nehledám. Jejich záporem je jenom termín dodání a další druhotné výdaje jakož jsou: cena balného, poštovné. Bohužel pokud chcete mít první jakost za nízkou cenu, musíte se počkat.

Hana Struháriková, Horní Police

Hana Struháriková, Horní Police:
Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová jsem dostala k svátku od tchýně. Takže jsem byla víc než opatrná, protože choťova maminka v minulosti občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila hodně rychle. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to zlepšilo i komunikace s tchýní.

Kateřina Sachsová, Bozkov

Kateřina Sachsová, Bozkov:
Dostala jsem Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová jako dárek a byla jsem moc mile překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi syn daroval milý dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová

Johana G: dobré

Viktor Z: Jsem ráda, že to mám

Zdeněk K: je to fajné

Nikolas K: funkční výrobek

Josef V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Oranžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt