Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 897 Kč
Naše cena: 598 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print. Stříh: Kompresní. Dámská sportovní kompresní podprsenka z Under Armour HeatGear® materiálu, který Vás udrží v suchu při všech tréninkových aktivitách. Extrémně příjemná podprsenka přes hlavu zabezpečuje střední podporu pro všechny lehké kardio aktivity např. Pilates, spinning, fitnes. Minimalizuje pohyb prsou pro maximální pohodlí. Materiál je prodyšný a skvěle odvádí vlhkost tak, aby se člověk cítil svěží a v suchu. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. Materiál této podprsenky se přizpůsobí Vašemu tělu jako druhá kůže. Ideální pro velikost košíčku A-C. Poutavý široký pruh s plošným jacquarovým vzorem. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná

Viktor Škarýd, Černošín

Viktor Škarýd, Černošín:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě oslovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit dražší Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se starším produktem a jsem za to celkem rád. Kamarád si pořídil právě novější a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Jaroslav Kulíček, Černíkovice

Jaroslav Kulíček, Černíkovice:
Tento Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako slušný výrobek.

Dominik Hroník, Zahájí

Dominik Hroník, Zahájí:
Musel jsem nějaký čas ukecávat ženu, že je pro nás výhodný a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že pokud jí nebude líbit se, tak Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná pošlu zpět, souhlasila. Když jsem dneska přišel domů z kanceláře již ho zkoušela a byla více než nadšená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná

Kateřina K: já jsem to prostě chtěla

David K: Celkem jsem spokojený.

Michal K: Přišlo to celkem rychle

Adéla M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Marie R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Print Barevná

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt