Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 839 Kč
Naše cena: 559 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole. Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Dámská sportovní podprsenka z Under Armour HeatGear® materiálu. Extrémně příjemná podprsenka přes hlavu, zabezpečuje střední podporu pro všechny lehké kardio aktivity např. Pilates, spinning, fitnes. Minimalizuje pohyb prsou pro maximální pohodlí. Nové střihové řešení s otevřenou konstrukcí na zádech. Materiál této podprsenky je lehký, jemný a díky velké pružnosti se přizpůsobí vašemu tělu jako druhá kůže. Decentní design s nápisem Under Armour na dolním lemu. Ideální pro velikost košíčku A-C. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá

Ema Římovská, Šelešovice

Ema Římovská, Šelešovice:
Daný Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá jsem si objednala na základě nízké ceny a především proto, že byl skladem. Byla jsem jako na trní, jelikož hodnocení nebyly moc pozitivní. Zásadním problémem byl den dopravy. Bohužel měli pravdu. Tento Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá jsem potřebovala docela brzy, a nakonec ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, než jinde.

Ondřej Nevěčný, Vysočany

Ondřej Nevěčný, Vysočany:
Během objednání Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá jsem hodně přísný. Stojím si za stálostí a nízkou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu solidní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji rychlé odbavení mé objednávky, Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný nákup. Z vás by si měly vzít ostatní eshopy příklad.

Julie Lhotanová, Mšeno

Julie Lhotanová, Mšeno:
Už poměrně dlouho jsme společně s přítelem řešili nějaké problémy. Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá si pořídila kolegyně v práci, kterou shodou náhod dřív potkalo něco podobného. Popravdě jsem ničemu nevěřila, ale s mužem jsme byli toho názoru, že za zkoušku to stojí. Proto jsme si Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá koupili. Netvrdím, že že dokázal vyřešit všechny potíže, ale mnoho problémů nám ulehčil. Dnes bych si nechtěla ani trochu představit ho nepoužívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2019.

Hodnocení Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá

Tobiáš O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Simona K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tadeáš D: tak jsem to dostala aje to super

Sofie V: já jsem to prostě chtěla

Zdeněk L: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní podprsenka Under Armour Mid Keyhole Žlutá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt