Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1271 Kč
Naše cena: 847 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro. Pánské trenky z vysoce kompresního materiálu v délce 10 palců. Trenky s konstrukcí X Band navržené pro Váš tréninkový i závodní den s bezkonkurenční podporou. Materiál HeatGear® a použité technologie spolupracují na vašem maximálním pohodlí a suchu. Design trenek s dvoubarevnou gumou v pase s logy Under Armour. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu). Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach). UA Tech (lehká tkanina s ultra-měkkým, přirozeným pocitem pro bezkonkurenční komfort). HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot). Materiál: 69% Polyester, 27% Guma, 4% Nylon

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Václav Levinský, Lužná

Václav Levinský, Lužná:
Když jsem objednával Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá, neměl jsem určitou představu. Důraz jsem kladl především na vyhotovení, funkčnost a dobu doručení. Se vším mi vyšli v eshopu vstříc, byl jsem až nadšen korektním a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá doporučím známým. Skvělý obchod, jsem uspokojený.

Eliška Rakovičová, Králíky

Eliška Rakovičová, Králíky:
Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá jsou výborné a kvalitní zboží. Zatím mám výborné zkušenosti s produkty. Doporučuji všem známým. Budu objednávat pdobné.

Lucie Chuchlová, Vitčice

Lucie Chuchlová, Vitčice:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční poblouzněním a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 5 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi záleží na tom,jak si na to usednete. Montáž Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá je za 10 minut, funguje bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříň.

Anežka Čuhlová, Damníkov

Anežka Čuhlová, Damníkov:
Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem nucena shánět tři věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden chat do e-shopu a mohu snadně a lehce pracovat. Dokonce i mojí dceru baví tento Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá přepracovávat, protože se s ním dělá snadno, okamžitě a tím pádem u běžné domácí práce stráví méně času.

Daniela Kožmínová, Chroustovice

Daniela Kožmínová, Chroustovice:
Již delší dobu jsme doma s přítelem měli pár problémů. Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá si oblíbila známá z práce, kterou náhodou dřív potkal podobný problém. Příliš jsem tomu nedávala šanci, ale s mužem jsme byli toho názoru, že za otestování to stojí. Proto jsme si Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá pořídili. Nechci tvrdit, že to byl klíč na všechny potíže, ale hodně problémů nám vyřešil. Dneska bych si nedokázala vůbec představit ho nemít.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Dominik P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Šárka Č: děda je z dárku je nadšený

Vanesa M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikola V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alena P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt