Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1271 Kč
Naše cena: 847 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro. Pánské trenky z vysoce kompresního materiálu v délce 10 palců. Trenky s konstrukcí X Band navržené pro Váš tréninkový i závodní den s bezkonkurenční podporou. Materiál HeatGear® a použité technologie spolupracují na vašem maximálním pohodlí a suchu. Design trenek s dvoubarevnou gumou v pase s logy Under Armour. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu). Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach). UA Tech (lehká tkanina s ultra-měkkým, přirozeným pocitem pro bezkonkurenční komfort). HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot). Materiál: 69% Polyester, 27% Guma, 4% Nylon

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Václav Levinský, Lužná

Václav Levinský, Lužná:
Když jsem vybíral Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá, neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem kladl především na materiál, funkčnost a dobu dodání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen korektním a klidným jednáním. Jsem hodně nadšený a jistě tento Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá doporučím známým. Skvělý eshop, jsem spokojený.

Eliška Rakovičová, Králíky

Eliška Rakovičová, Králíky:
Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá jsou výborné a stálé zboží. Zatím mám výborné zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat další.

Lucie Chuchlová, Vitčice

Lucie Chuchlová, Vitčice:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 3 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 5 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi záleží na tom,jak si na to usednete. Montáž Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá je za 10 minut, používá se bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříňku.

Anežka Čuhlová, Damníkov

Anežka Čuhlová, Damníkov:
Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá podporuje mojí normální lenost, protože nejsem povinna shánět tři věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden email do obchodu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Tké i mojí kolegyni v práci baví tento Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá užívat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u normální domácí práce stráví méně času.

Daniela Kožmínová, Chroustovice

Daniela Kožmínová, Chroustovice:
Již před časem jsme doma s přítelem měli nějaké problémy. Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá vychvalovala kamarádka z kanceláře, kterou shodou okolností dřív potkalo něco podobného. Popravdě jsem ničemu nedávala šanci, ale s přítelem jsme byli toho názoru, že za zkoušku to stojí. Proto jsme si Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá objednali. Nechci tvrdit, že to byl klíč na všechno, ale mnoho problémů nám usnadnil. V současnosti bych si nedovedla vůbec představit ho nepoužívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Filip P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vanesa Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michaela B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikola R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Daniela H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour Core Short Pro Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt