Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1011 Kč
Naše cena: 674 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty. Stříh: Kompresní. Dámské kompresní šortky v třípalcové délce z originálního materiálu HeatGear Vás udrží v suchu při všech tréninkových aktivitách. Komprese Vám pomůže snížit opotřebovanost svalů a urychluje regeneraci. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Ploché švy a použité technologie zajišťují maximální pohodlí. Jednoduchý design s logem Under Armour na nohavici a nápisem v pase. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Sebastian Rumpík, Bařice-Velké Těšany

Sebastian Rumpík, Bařice-Velké Těšany:
Všechno bylo naprosto v pořádku. Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá jsem získal za jednu z levných cen. Přišlo v naprosto bezchybném stavu, navíc rychlost dodání byla opravdu závratná a já se nestačil divit, že už u mě zvoní doručovatel. Jsem opravdu uspokojen a chci tento produkt doporučit opravdu všem. Navíc v e-shopu profesionální jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Perfektní a děkuji.

Veronika Mrakavová, Hrubá Skála

Veronika Mrakavová, Hrubá Skála:
Neustálé stresy, vyčerpání a celá řada problémů. I já jsem na tom nebyla jinak. Každému, koho trápí obdobný problém, bych tímto způsobem ráda sdělila, že vše lze řešit. Nemusíte si den co den zoufat. Stačí si pořídit Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Pomůže vám jednoduchým způsobem opět obnovit chuť do života. Pokud se chcete jednoduše cítit skvěle, mějte na paměti, že vše máte pouze ve svých rukou. S pořízením produktu bych příště neváhala, ušetřila bych si starosti.

Klára Kybalová, Krahulčí

Klára Kybalová, Krahulčí:
Normálně nakupuji přes web a nutně jsem chtěla ke svému využití Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž způsob platby mi vyhovoval. Splnil moje očekávání a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Martin Jursík, Salaš

Martin Jursík, Salaš:
Opravdu parádní kontaktní Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá s intuitivním ovládáním které zvládne úplně každý. A zážitky jsou téměř vždy podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání počasí

Miroslav Demo, Vranová

Miroslav Demo, Vranová:
Nejdříve bych podotkl, že jsem šetřivý typ, občas asi až příliš. Takže než si něco pořídím, pečlivě si to prověřím. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá důkladně vyhledal na internetu a přečetl si zkušenosti. Překvapilo mě, že byly z většiny kladné. Trochu mě to znepokojilo, ovšem ve finále jsem si Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá stejně pořídil. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním recenzím napsat ještě jednu svou recenzi. Byla to stoprocentně velmi dobrá koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Sára F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aneta Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Samuel P: funkční výrobek

Dominika R: nemá chybu

Hana S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt