Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty. Dámské kompresní šortky v třípalcové délce z originálního materiálu HeatGear Vás udrží v suchu při všech tréninkových aktivitách. Komprese Vám pomůže snížit opotřebovanost svalů a urychluje regeneraci. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Ploché švy a použité technologie zajišťují maximální pohodlí. Jednoduchý design s logem Under Armour na nohavici a nápisem v pase. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí)Flatlock Seams (ploché švy pro komfort Vaší pokožky). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Kristián Ručka, Račice

Kristián Ručka, Račice:
S ženou jsme poptávali výborný Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá do naší zahrady. Hledali jsme spolehlivý Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a milé jednání.

Vít Ureš, Obora

Vít Ureš, Obora:
Ve porovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá lepší hodnocení a je o čtyři sta korun levnější... zatím z mé strany spokojenost.

Natálie Běhunčíková, Hojanovice

Natálie Běhunčíková, Hojanovice:
Na nákupy přes net jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to někdy levnější a je zboží, které sám na vesnici ani jinak nekoupí. O pořízení Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá jsem přemýšlela už celkem delší dobu. A dcera mě vysloveně přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá dorazil. Používám ho už čtvrtý měsíc a jsem neodolatelně nadšená.

Radek Horecký, Chomle

Radek Horecký, Chomle:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Nyní, po roce častém hraní jsem si zakoupil zase tento Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám skvělý švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky obtížnější chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco extra.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Jáchym K: Celkem jsem spokojený.

Vanesa Š: já jsem to prostě chtěla

Anna K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adam H: tak jsem to dostala aje to super

Denis Š: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt