Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 734 Kč
Naše cena: 489 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty. Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete  zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Materiál: 80% Polyester, 20% Elastan. Technologie: 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí), Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot)

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Štěpán Kazar, Velehrad

Štěpán Kazar, Velehrad:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když objednávám množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak prohlížel nabídky na internetu, oslovil mně váš Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš krám podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než loni.

Nela Robenková, Blížkovice

Nela Robenková, Blížkovice:
Na internetu jsem si zakoupila Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá, který v normálním obchodě není za méně než pár Kč. Přestože jsem byla varována mým přítelem, že drahé zboží není příliš bezpečné pořizovat u online prodejců, rozhodla jsem se udělat partnerovi dobrou náladu (sobě taky), a tak jsem si jej nechala zaslat. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Vřele doporučuji tento eshop.

Natálie Gardianová, Pucov

Natálie Gardianová, Pucov:
Poměr cena/výkon, jedná se o skvělý Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 1 vteřin se teprve dostaví krásno v ústech. Bonus je hezký vzhled a navíc ve moderním designu, jako dárek vhodné. Za nízký peníz solidní Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá, takže ok. Psáno po prvním panáku ;)

Linda Dzubová, Šabina

Linda Dzubová, Šabina:
Protože vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si produkty v klasickém obchodě. K tomu všemu sortiment je hodně malý, ceny bývají předraženy, a tak jsem vyhledala na internetu eshop, který se zaobírá tímto designem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi příjemná paní - dáma vysvětlila, z čeho se Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá skládá, na co se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola sama o sobě.

Kamila Kubaczková, Kvítkovice

Kamila Kubaczková, Kvítkovice:
S Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá jsem nadmíru spokojena. Stoprocentně splnil všechna očekávání a stejně tak se nelišil od obrázku z e-shopu. Již podle produktových fotografií jsem si byla jistá v tom, co si objednávám a zklamaná jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho používám, se můj život opravdu velmi zjednodušil. Ostatním můžu bez debat doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství problémů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Nikolas R: Celkem jsem spokojený.

Radim H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Zdeněk K: je to fajné

Ondřej Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Valerie P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt