Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 734 Kč
Naše cena: 489 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty. Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete  zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Materiál: 80% Polyester, 20% Elastan. Technologie: 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí), Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot)

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Štěpán Kazar, Velehrad

Štěpán Kazar, Velehrad:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když objednávám hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak projížděl nabídky na eshopech, oslovil mně váš Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými výrobky vhodné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak báječného! Příští narozeniny se na váš eshop podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než loni.

Nela Robenková, Blížkovice

Nela Robenková, Blížkovice:
Prostřednictvím eshopu jsem si pořídila Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá, který v kamenném obchodě není za méně než několik korun. Navzdory tomu, že jsem byla varována mým partnerem, že drahé produkty není příliš bezpečné nakupovat v e-shopu, rozhodla jsem se učinit muži hezký den (sobě taktéž), a tak jsem si jej nechala zaslat. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dodacím termínem. Každopádně doporučuji tento e-shop.

Natálie Gardianová, Pucov

Natálie Gardianová, Pucov:
Poměr cena/výkon, jedná se o skvělý Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá, ne nejhorší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 5 vteřin se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve podařeném designu, jako dárek doporučuji. Za rozumný peníz solidní Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá, takže ok. Psáno po druhém panáku ;)

Linda Dzubová, Šabina

Linda Dzubová, Šabina:
vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si zboží v normálním obchodě. Navíc výběr je hodně omezen, ceny bývají nadsazené, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zaobírá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - dáma pohovořila, z čeho se Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá skládá, jak se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola o jiném povídání.

Kamila Kubaczková, Kvítkovice

Kamila Kubaczková, Kvítkovice:
S Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá jsem velmi spokojena. Stoprocentně splnil všechna kritéria a stejně tak odpovídal popisu z e-shopu. Již dle ilustračních obrázků jsem si byla jistá v tom, co si objednávám a v rozpacích jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho mám doma, se můj život skutečně značně zlepšil. Všem můžu vřele doporučit jeho pořízení. Zbavíte se díky němu množství potíží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Anežka M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jana H: Tento Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jiří A: Přišlo to celkem rychle

Jáchym B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Hana O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt