Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty. Dámské kompresní šortky v třípalcové délce z originálního materiálu HeatGear Vás udrží v suchu při všech tréninkových aktivitách. Komprese Vám pomůže snížit opotřebovanost svalů a urychluje regeneraci. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Ploché švy a použité technologie zajišťují maximální pohodlí. Jednoduchý design s logem Under Armour na nohavici a nápisem v pase. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí)Flatlock Seams (ploché švy pro komfort Vaší pokožky). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá

Simona Saidová, Budislav

Simona Saidová, Budislav:
počátkem jsem měla chmury, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí často. Ale určující v mém podání byla cena. Tento Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá stál nejlevněji a přesto, že ho kamarád pomlouval, já jsem zcela spokojená. Nakonec i on řekl, že tento výrobek je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, poněvadž jsem díky svému úsudku hodně ušetřila.

Valerie Pečová, Oucmanice

Valerie Pečová, Oucmanice:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to všechno podfuk na důvěřivé lidi. Ovšem syn mě kdysi řekl, abych vyzkoušela Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá. Stavěla jsem se k tomu ne zcela nadšeně, ale chci říct, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Michael Kieweg, Nebovidy

Michael Kieweg, Nebovidy:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé produkty reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i toto Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dlouhé domlouvání, že si ho musím koupit. Stačilo ho pouze zkusit a věděl jsem, že je to ten správný Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá pro mě. A nejen pro mě. Vzhledem k jeho hezkým způsobům jsem byl nucen pořídit druhé balení, protože o něj povstal nebývalý zájem i u dalších členů rodiny. Na větší objem Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá jsem dokonce získal objemovou slevu.

Amálie Ruzhová, Hlince

Amálie Ruzhová, Hlince:
Já jsem na nákup přes internet moc stará, není to sféra, ve které bych se vyznala. Popravdě tam umím pouze posílat e-maily a hltat magazíny. Ale vnučka mi nedávno ukázala, jakým způsobem lze přes internet objednávat a zakoupila mi tenhle Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá. To víte, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda ho využiji, avšak když ho přivezl kurýr a stoprocentně fungoval, musela mi prozradit jakým způsobem si ho objednám bez pomoci. Od té doby si věc objednávám s železnou pravidelností, protože je to velice praktická věc a skutečně moc mi pomáhá.

Jakub Gotzmann, Čelákovice

Jakub Gotzmann, Čelákovice:
Okamžitě mě překvapil vkusný webdesign těchto internetových stránek. Velmi dobře byla udělána nabídka, snímky produktů, texty, recenze. Bohužel jsem si nevěděl rady správným výběrem Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá, tak jsem kontaktoval eshop. Komunikace byla blesková, pohodová. Velkým lákadlem byl poukaz na totožný Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá za jinou cenu. E-shop opravdu doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá

Sabina Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Pavel V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Viktorie K: Ideální k osmnáctinám :)

Ema B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Richard B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour Heatgear Shorty Šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt