Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1047 Kč
Naše cena: 698 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short. Stříh: Kompresní. Pánské kompresní trenky z vysoce prodyšného materiálu v délce 6 palců. Materiál HeatGear® a použité technologie spolupracují na vašem maximálním pohodlí a suchu. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. V konstrukci použité mesh panely jsou příjemné na dotek, zvyšují prodyšnost a napomáhají účinnému odvádění tepla. Výrazný design trenek s dvoubarevnou gumou v pase a logy Under Armour v kontrastní barvě. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 79% Polyester, 21% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Zuzana Slížková, Zbožíčko

Zuzana Slížková, Zbožíčko:
Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá mi doporučila kamarádka jako účinný prostředek, který výborně užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto senzační věc na trhu hodně lehce dostupná. Nepotřebovala jsem cokoliv složitě hledat. Stačilo se obrátit na internetové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali všechno přesně dle mého přání. Dokonce i doma si všimli, jak jsem výkonná a přesná.

Denisa Bělehrádková, Hodice

Denisa Bělehrádková, Hodice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá splnil moje požadavky, odpověděla bych zcela, že ano. On je docela několikanásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Těm, kteří stále váhají, bych řekla, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

Martin Záhejský, Díly

Martin Záhejský, Díly:
Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá mám asi dva týdny. Zatím jej testuji, ale vypadá to, že zkouška dopadne na jedničku. Některé záporné recenze se mi vůbec nepotvrdily, ba právě opačně. Visuálně působí luxusně a má všechny nastavení uvedené v jeho návodu. Myslím, že jsem ze všech nabízejících se možností vybral opravdu tu nejlepší.

Kamila Pičmanová, Jarohněvice

Kamila Pičmanová, Jarohněvice:
Mám Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá již 2 roky a stále jsem nadšená

František Zoček, Desná

František Zoček, Desná:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl koupit dražší Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším produktem a jsem za to opravdu rád. Kamarád si pořídil tedy levnější a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Tereza F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lucie M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristýna L: Tento Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matyáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tereza K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt