Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1047 Kč
Naše cena: 698 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short. Stříh: Kompresní. Pánské kompresní trenky z vysoce prodyšného materiálu v délce 6 palců. Materiál HeatGear® a použité technologie spolupracují na vašem maximálním pohodlí a suchu. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. V konstrukci použité mesh panely jsou příjemné na dotek, zvyšují prodyšnost a napomáhají účinnému odvádění tepla. Výrazný design trenek s dvoubarevnou gumou v pase a logy Under Armour v kontrastní barvě. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 79% Polyester, 21% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Zuzana Slížková, Zbožíčko

Zuzana Slížková, Zbožíčko:
Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá mi poradila matka jako účinný prostředek, který skvěle užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu hodně lehce dostupná. Nepotřebovala jsem nic těžko shánět. Stačilo se obrátit na webové stránky prodejce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem svěží a přesná.

Denisa Bělehrádková, Hodice

Denisa Bělehrádková, Hodice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá splnil moje očekávání, řekla bych zcela, že ano. On je totiž mnohonásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky řadím.

Martin Záhejský, Díly

Martin Záhejský, Díly:
Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá mám asi dva týdny. Zatím ho testuji, ale vypadá to, že zkouška skončí na výbornou. Některé ošklivé recenze se mi ani trochu nestaly, ba zcela naopak. Visuálně působí luxusně a má všechny vlastnosti uvedené v jeho specifikaci. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností zvolil opravdu tu nejlepší.

Kamila Pičmanová, Jarohněvice

Kamila Pičmanová, Jarohněvice:
Mám Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá již 1 rok a pořád jsem nadšená

František Zoček, Desná

František Zoček, Desná:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl koupit levnější Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším produktem a jsem za to opravdu rád. Bratr si objednal právě levnější a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Simona S: dobré

Johana Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikol Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Miroslav K: Přišlo to celkem rychle

Michael V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Comp Short Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt