Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short. Stříh: Kompresní. Pánské kompresní trenky z vysoce prodyšného materiálu v délce 9 palců. Materiál HeatGear® a použité technologie spolupracují na vašem maximálním pohodlí a suchu. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. V konstrukci použité mesh panely jsou příjemné na dotek, zvyšují prodyšnost a napomáhají účinnému odvádění tepla. Výrazný design trenek s dvoubarevnou gumou v pase a logy Under Armour v kontrastní barvě. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 79% Polyester, 21% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Sofie Firková, Vyšní Lhoty

Sofie Firková, Vyšní Lhoty:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně hned došlo, že to, co hledám, je Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

Oliver Klaudy, Dobev

Oliver Klaudy, Dobev:
Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá z praktického hlediska nic nechybí, je pěkné, lehoučké, obratné a spolehlivé. V porovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis výkonu a provedení obou. V domácícm nasazení bych se bál o pevnost papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Samuel Soška, Písty

Samuel Soška, Písty:
Nakupuji v online obchodech vskutku často, je to časově výhodnější. Stejné to je i s Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá. Zkrátka jsem našel ten svůj, provedl objednávku a za slíbenou dobu byl Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu věnovat jiným aktivitám. Jsem moc rád za to, že podobná možnost existuje, Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá se mi velmi líbí. Tento způsob nákupu je dobrá pro všechny ty z vás, kteří nemají, tak jako já, rádi ztrátu času v přeplněných nákupních centrech.

Adéla Čudová, Keblov

Adéla Čudová, Keblov:
Daný Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá jsem si pořídila kvůli nízké ceně a především proto, že byl k mání. Byla jsem nedůvěřivá, jelikož recenze nebyly moc pozitivní. Nejvíce všem vadil datum dopravy. Bohužel to tak bylo. Tento Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá jsem vyžadovala poměrně brzy, a nakonec ho pošta doručila s několikadenním zpožděním, než v jiném e-shopu.

Sára Raždíková, Třebosice

Sára Raždíková, Třebosice:
Hodně perfektní věc, nalákala mě na koupi rada mojí maminky. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá u sebe a spokojenost, klídek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Anežka G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Miroslav T: tak jsem to dostala aje to super

Matěj M: je to fajné

Aneta F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denis J: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt