Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short. Stříh: Kompresní. Pánské kompresní trenky z vysoce prodyšného materiálu v délce 9 palců. Materiál HeatGear® a použité technologie spolupracují na vašem maximálním pohodlí a suchu. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. V konstrukci použité mesh panely jsou příjemné na dotek, zvyšují prodyšnost a napomáhají účinnému odvádění tepla. Výrazný design trenek s dvoubarevnou gumou v pase a logy Under Armour v kontrastní barvě. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 79% Polyester, 21% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Sofie Firková, Vyšní Lhoty

Sofie Firková, Vyšní Lhoty:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení kamenných obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali poradit a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně okamžitě došlo, že to, co hledám, je Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, príma cena!

Oliver Klaudy, Dobev

Oliver Klaudy, Dobev:
Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá z praktického hlediska nic nechybí, je pěkné, lehoučké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis užitečnosti a provedení obou. V pracovním nasazení bych se bál o bytelnost skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Samuel Soška, Písty

Samuel Soška, Písty:
Pohybuji se na internetu vskutku často, šetří mi to totiž čas. Podobné to bylo také s Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá. Jednoduše jsem si vybral ten svůj, nakoupil a za několik málo dní byl Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu věnovat jiným aktivitám. Jsem opravdu rád za to, že daná možnost existuje, Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá se mi skutečně zalíbil. Tento způsob nákupu je ideální pro zákazníky, kteří nemají, stejně jako já, rádi čekání v přeplněných obchodních centrech.

Adéla Čudová, Keblov

Adéla Čudová, Keblov:
Daný Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá jsem si objednala z důvodu nízké ceny a z důvodu, že byl dostupný. Byla jsem jako na trní, jelikož hodnocení nebyly moc skvělé. Zásadním problémem byl den dodání. Bohužel to byla pravda. Tento Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá jsem chtěla mít doma poměrně rychle, a nakonec jsem ho obdržela s týdenním zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

Sára Raždíková, Třebosice

Sára Raždíková, Třebosice:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Kupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá u sebe a spokojenost, pohoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Vojtěch W: Přišlo to celkem rychle

Petra S: nemá chybu

Jiří V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Alena P: já jsem to prostě chtěla

Radim P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour HG 2.0 Long Short Bílá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt