Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá

Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá

Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1154 Kč
Naše cena: 769 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight. Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Pánské běžecké kompresní šortky z vysoce prodyšného materiálu. Materiál HeatGear® a použité technologie spolupracují na vašem maximálním pohodlí a suchu. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. Boční kapsy vhodné na klíče, telefon či gel a další vnitřní kapsa. Elastický pas s tkaničkou na utažení. Logo Udner Armour z vysoce reflexního materiálu pro bezpečný trénink i za zhoršených světelných podmínek. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 56% Nylon, 40% Polyester, 4% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá

Alžběta Smetanková, Poštovice

Alžběta Smetanková, Poštovice:
O Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá jsem se doslechla zcela náhodou. Ve frontě v krámu o něm hovořily tři ženy stojící přede mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách zaujaly moji pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k internetu a nabídku Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá lehce našla. Rozmýšlela jsem jenom chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Zásilka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k kase může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Radek Flaška, Dolní Lánov

Radek Flaška, Dolní Lánov:
Musím vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá, který jsem u vás objednal, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky do druhého dne a bez platby poštovného. Skvělé zákaznické jednání.

Natálie Berecková, Milenov

Natálie Berecková, Milenov:
Ze začátku jsem s Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá neměla moc příjemnou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nelíbil se mi. Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá jsem však asi po víkendu vrátila a během pár dnů mi přišly peníze zpět. Tentokrát jsem si nechala poradit od znalců a udělala jsem dobře. Používáme ho téměř celá rodina, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Mám radost, že to nakonec pěkně skončilo a moje nedobrá zkušenost se změnila v skvělou. Kladně taky hodnotím služby e-shopu.

Viktorie Krágová, Korozluky

Viktorie Krágová, Korozluky:
Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá mohu jasně poradit všem svým kamarádům a známým. Osobně jsem se přesvědčila, že celkem skvěle vypadá, ale je i velmi dobře cenově dostupný a není potřeba žádné zvláštní prostředky k tomu, abych ho chtěla používat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejen mě, ale i kamráda a prarodiče. Plné spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Dokonce jsem byla pochválená za svou šikovnost.

Tomáš Hořák, Miličín

Tomáš Hořák, Miličín:
Ze srovnání s stejnými výrobky jako je Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled nejlíp. Dlouho jsem proto neváhal a zakoupil. Balení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš eshop proto doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá

Alena N: dobré

Andrea P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikol K: Ideální k osmnáctinám :)

Laura J: nemá chybu

Sára Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní šortky Under Armour Run True Heatgear Half Tight Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt