Kompresní tričko Smmash Universal - černá

Kompresní tričko Smmash Universal - černá

Kompresní tričko Smmash Universal - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní tričko Smmash Universal - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní tričko Smmash Universal - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč Ověřit dostupnost

Progresivní evropská značka Smmash si pro vás připravila řadu kompresních triček s dlouhým rukávem. K vašemu tréninku potřebujete ten nejfunkčnější materiál, který vás podrží i při těch nejextrémnějších sportovních výkonech. TABULKA ROZMĚRŮ S M L XL XXL OBVOD HRUDNÍKU A 88-93 94-99 100-105 106-111 112-117 DÉLKA TRIČKA B 61,5 63,5 65,5 67,5 69,5 DÉLKA RUKÁVU C 66 66,5 67 67,5 68 Ilustrační obrázek a návod k správnému měření. A. Obvod hrudníku se měří v nejširším místě během výdechu. Pro přesnost...

3 důvody proč prodáváme Kompresní tričko Smmash Universal - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní tričko Smmash Universal - černá

Tobiáš Linet, Nové Dvory

Tobiáš Linet, Nové Dvory:
Po objednání prvního kusu této značky, jsem byl celkem překvapen. Na pár chvil jsem se od této značky vytratil, ale pomocí tady toho Kompresní tričko Smmash Universal - černá jsem se k němu vrátil a musím říct, že jsem mile překvapen. Klobouk dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla trochu vyšší, ale u takhle kvalitního výrobku mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád připlatím.

Michal Luong, Světnov

Michal Luong, Světnov:
Jak jsem spokojený s Kompresní tričko Smmash Universal - černá? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Patrik Zábelka, Crhov

Patrik Zábelka, Crhov:
Kompresní tričko Smmash Universal - černá splnil moje očekávání a používám ho pravidelně. Už jsem takto testoval čtyři nebo šest konkurenční modely, ale nyní vím, že budu vždy u Kompresní tričko Smmash Universal - černá. Nemám nejmenší domněnku se poohlížet po jiném výrobku. Kompresní tričko Smmash Universal - černá si na moji recenzi koupilo v naší rodině už asi šest lidí a nikoho neoklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení Kompresní tričko Smmash Universal - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní tričko Smmash Universal - černá

Natálie Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Filip R: Jsem ráda, že to mám

Barbora K: Tento Kompresní tričko Smmash Universal - černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikola P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kateřina Č: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní tričko Smmash Universal - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní tričko Smmash Universal - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt