Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Progresivní evropská značka Smmash si pro vás připravila řadu kompresních triček s dlouhým rukávem. K vašemu tréninku potřebujete ten nejfunkčnější materiál, který vás podrží i při těch nejextrémnějších sportovních výkonech. TABULKA ROZMĚRŮ S M L XL XXL OBVOD HRUDNÍKU A 86-92 94-100 102-108 110-116 118-124 DÉLKA TRIČKA B 63,5 65,5 67,5 69,5 71,5 DÉLKA RUKÁVU C 66,5 67 67,5 68 68,5 Ilustrační obrázek a návod k správnému měření. A. Obvod hrudníku se měří v nejširším místě během výdechu. Pro...

3 důvody proč prodáváme Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Richard Lališ, Osové

Richard Lališ, Osové:
Tento Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá měl být překvapením pro moji budoucí ženu. A proto jsem jsem směřoval dotaz na eshop, který nabízel tento Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá, dořešil jsem s nimi vše podstatné a především den, adresu doručení. Komunikace byla velmi milá, rychlá. Cenu jsem neřešil, navzdory tomu, že vím, že by se Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá dal objednat levněji. Jsou situace, kdy je přednější služba, než Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá. Firma dostála svému jménu, navíc přidala dáreček a z moji budoucí ženy se stala manželka. Velmi doporučuji tohoto prodejce.

Lucie Flutková, Kojatín

Lucie Flutková, Kojatín:
Na tomto Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá se mi líbí pestrá škála všelijakého ovládání, i když ovládání je poněkud složité a musel mi poradit sousedův pubertální kluk. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli vůbec všechny funkce využiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nepoužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete potřebné hledat, pozor na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně brožura je poměrně srozumitelný.

Filip Svozil, Opatovice nad Labem

Filip Svozil, Opatovice nad Labem:
Několikrát jsem se musel proklikat zpět k potvrzení objednávky, až jsem přečetl slovo ”NELZE PROVÉST“. Poté jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což byl chytrý tah. Provozovatel zjistil, že má jakousi systémovou chybu, ale že si ji hned opraví. Vzal si na mě telefonní číslo, a ihned poté, co opravil eshop, napsal mi a nákup jsem dostal se slevou.

Viktorie Bočková, Prostřední Poříčí

Viktorie Bočková, Prostřední Poříčí:
Tento obchod i Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá velmi doporučuji. Kupovala jsem zde již po třetí a pokaždé všechno přišlo v cajku a do čtyř dnů jsem zásilku pokaždé obdržela. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém otestování vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako dříve. Teda všechno v pohodě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Sofie Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kateřina P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Aneta Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Lucie D: Je to dostatečné?

Anna K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt