Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Progresivní evropská značka Smmash si pro vás připravila řadu kompresních triček s dlouhým rukávem. K vašemu tréninku potřebujete ten nejfunkčnější materiál, který vás podrží i při těch nejextrémnějších sportovních výkonech. TABULKA ROZMĚRŮ S M L XL XXL OBVOD HRUDNÍKU A 86-92 94-100 102-108 110-116 118-124 DÉLKA TRIČKA B 63,5 65,5 67,5 69,5 71,5 DÉLKA RUKÁVU C 66,5 67 67,5 68 68,5 Ilustrační obrázek a návod k správnému měření. A. Obvod hrudníku se měří v nejširším místě během výdechu. Pro...

3 důvody proč prodáváme Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Viktor Kopička, Žabovřesky nad Ohří

Viktor Kopička, Žabovřesky nad Ohří:
Během nákupu jsem promrhal moře víkendů vyhledáváním informací a srovnáváním všech vlastností. Z mého porovnání mi Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá vyšel jako nejlepší, a tak volba padla zrovna na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený i po jeho vyzkoušení. Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá se chlubí perfektním výkonem i kvalitním zpracováním. Jestliže potřebujete spolehlivého parťáka, Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá je ideálním kandidátem.

Ondřej Štrob, Žďár nad Metují

Ondřej Štrob, Žďár nad Metují:
Opravdu hezký dotykový Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A zážitky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání aktuální teploty

Daniela Nepovímová, Žirovnice

Daniela Nepovímová, Žirovnice:
Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá jsem si poprvé koupila v zimě. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž naprosto skvělá! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel další kus pro dceru a ta je z toho taky uspokojená. Určitě hodlám kupovat další.

Karolína Gartnerová, Lomy

Karolína Gartnerová, Lomy:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak týden hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 4 min je opravdu nemožné,byla jsem ráda prvně 5 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete. Montáž Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá je za 10 minut, funguje bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříň.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Miroslav S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Zuzana V: dobré

Aleš B: funkční výrobek

Emma L: Je to dostatečné?

Alžběta T: Tento Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní tričko Smmash Wod Board - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt