Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1169 Kč
Naše cena: 779 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní Tričko Under Armour HeatGear Alter Ego Comp SS. Gear Line: HeatGear. Technologie: 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí), Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), UPF Protection (vestavěná ochrana pro vaši pokožku před sluncem. Blokuje UV-A a UV-B záření), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot). Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Prověřený styl, který v předchozích kolekcích patřil k nejvíce populárním výrobkům značky Under Armour a nyní se objevuje i v nové aktuální kolekci podzim/zima 2016. Materiál: 84% Polyester, 16% Elastan.

3 důvody proč prodáváme Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Vojtěch Jilemnický, Kyjovice

Vojtěch Jilemnický, Kyjovice:
Hodně mě zaujal tento nejnovější Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá, který byl uveden na trh. Hledal jsem záplavu zbytečností. Příjemně mě zaskočil svou nenáročností na údržbu, silnou výkonností a nízkou cenou. I maminka si ho pochvaluje, jelikož jí výkon výrazně ulehčila práci a máme tak více času na sebe a na naše příbuzné. Stal se z něj dobrý domácí pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Dominika Vanďurková, Branišov

Dominika Vanďurková, Branišov:
Když jsem si ho pořizovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá již mají, byly úplně rády. Ani jedna z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco takového chtěla hodně dlouho, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje očekávání byla na zcela splněna. Přísahám, že neznám nic báječnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Sofie Lolková, Rakovice

Sofie Lolková, Rakovice:
Už poměrně dlouho jsme společně s přítelem řešili pár problémů. Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá si pořídila kolegyně v práci, kterou shodou náhod dřív potkal podobný problém. Moc jsem tomu nevěřila, ale s partnerem jsme se shodli, že za zkoušku to stojí. Tudíž jsme si Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá pořídili. Nechci tvrdit, že to byl klíč na všechny potíže, ale mnoho problémů nám ulehčil. V současnosti bych si nechtěla ani trochu představit ho nepoužívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Denisa U: Tento Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Amálie V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Anežka R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

František S: 110 % spokojenost

Alžběta K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt