Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní Tričko Under Armour HeatGear Alter Ego Comp SS. Gear Line: HeatGear. Technologie: 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí), Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), UPF Protection (vestavěná ochrana pro vaši pokožku před sluncem. Blokuje UV-A a UV-B záření), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot). Střih: Kompresní - ultra těsný, příjemně padne, komprese zpevní tělo a zrychlí čas vašeho zotavení. Produktům v tomto střihu se často říká druhá kůže. Materiál má těsně obepínat tělo a v určitých místech vytvářet tlak. Pokud si nejste jistí svou velikostí, můžete zvolit větší velikost pro váš větší pocit komfortu. Nicméně příliš volný střih vám omezí kompresní funkčnost, která pomáhá pro optimální činnost svalů a kloubů při tréningu. To, že vás tento Under Armour výrobek bude mírně škrtit, rozhodně není na škodu, ba naopak. Doporučujeme proto zvolit obvyklou velikost, kterou máte vyzkoušenu od evropských výrobců. Prověřený styl, který v předchozích kolekcích patřil k nejvíce populárním výrobkům značky Under Armour a nyní se objevuje i v nové aktuální kolekci podzim/zima 2016. Materiál: 84% Polyester, 16% Elastan.

3 důvody proč prodáváme Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Alžběta Humešová, Bohušovice nad Ohří

Alžběta Humešová, Bohušovice nad Ohří:
Koupila jsem pro syna Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na obchod, aby si to mohli také zakoupit

Rozálie Duranová, Myslív

Rozálie Duranová, Myslív:
Nejpr jsem Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá objednala pro svého manžela k vánocům. Když jsem jen tak brouzdala po netu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem děda byl zcela nadšený, když jej obdržel. Tehdy jsem uviděla, co tenhle Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá opravdu dělá, a hodně mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy vyzkoušela, až jsem zamilovala se a chtěla si objednat další pro sebe.

Jan Kiesewetter, Kostelec u Heřmanova Městce

Jan Kiesewetter, Kostelec u Heřmanova Městce:
Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takto nic nepořizoval, a byl jsem tudíž trochu opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem dodávka a předala mi můj Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v kamenném obchodě, navíc jsem jej pořídil pohodlně u počítače. Skvělá služba.

Patrik Šnýdl, Hvozdná

Patrik Šnýdl, Hvozdná:
S Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá jsem se setkal, když jsem sháněl šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho kvalitou a velmi lehkou prodejností. Velké skladové zásoby mi pomohly koupit si několik balení Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá, abych nemusel zase za měsíc objednávat. I přítelkyně byla spokojena a určitě se k tomuto Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá opět vrátíme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2019.

Hodnocení Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Kateřina B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikolas C: Celkem jsem spokojený.

Jana O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kamila S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Markéta Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní tričko Under Armour Alter Ego Comp SS Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt