Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2024 Kč
Naše cena: 1349 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní tričko Under Armour CG Mock. Stříh: Kompresní. Pánské kompresní triko s dlouhým rukávem a stojáčkem. Triko je vyrobeno z originálního materiálu Coldgear, který je vhodný pro veškeré sportovní aktivity. Dvouvrstvý materiál - vnitřní broušený povrch Vás zahřeje, vnější vrstva odvádí vlhkost a rychle vysychá. Maximální pohodlí zajišťují použité technologie a ploché švy. Toto kompresní triko je navrženo, aby se stalo Vaší druhou kůží. Design se šitím a logem v kontrastní barvě. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí), ColdGear (absorbuje a drží tělesné teplo). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Laura Jarolimová, Stehelčeves

Laura Jarolimová, Stehelčeves:
Věřím, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá úžasný. Objednala jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to perfektní vibrace, a co se týče funkčnosti tak celkem docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní věc. {Tohle|Toto je boží, za který bych celkem rozumnou cenu zaplatila.

Lucie Čerychová, Orlík nad Vltavou

Lucie Čerychová, Orlík nad Vltavou:
Tento Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je střídavě a stále vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i nadále a zakoupím další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, protože zatím pracují 100%.

Amálie Nekudová, Straškov-Vodochody

Amálie Nekudová, Straškov-Vodochody:
Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá jsou výborné a kvalitní zboží. Zatím mám nejlepší zkušenosti s produkty. Doporučuji všem známým. Budu objednávat pdobné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2019.

Hodnocení Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Aneta C: dobré

Anežka I: Tento Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Filip S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Johana S: děda je z dárku je nadšený

Markéta K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt