Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2024 Kč
Naše cena: 1349 Kč Ověřit dostupnost

Kompresní tričko Under Armour CG Mock. Stříh: Kompresní. Pánské kompresní triko s dlouhým rukávem a stojáčkem. Triko je vyrobeno z originálního materiálu Coldgear, který je vhodný pro veškeré sportovní aktivity. Dvouvrstvý materiál - vnitřní broušený povrch Vás zahřeje, vnější vrstva odvádí vlhkost a rychle vysychá. Maximální pohodlí zajišťují použité technologie a ploché švy. Toto kompresní triko je navrženo, aby se stalo Vaší druhou kůží. Design se šitím a logem v kontrastní barvě. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí), ColdGear (absorbuje a drží tělesné teplo). Materiál: 87% Polyester, 13% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Laura Jarolimová, Stehelčeves

Laura Jarolimová, Stehelčeves:
Věřím, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá perfektní. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem uspokojená. Dělá to skvělý rámus, a co se týče použitelnosti tak celkem docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o kvalitní produkt. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych takto vysokou cenu nedala.

Lucie Čerychová, Orlík nad Vltavou

Lucie Čerychová, Orlík nad Vltavou:
Tento Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila rovnou dva kusy a jsem s nimi zcela ráda. Vzhled i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním eshopu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i nadále a objednám další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, protože zatím pracují 100%.

Amálie Nekudová, Straškov-Vodochody

Amálie Nekudová, Straškov-Vodochody:
Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá jsou výborné a kvalitní zboží. Zatím mám nejlepší zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat menší číslo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Pavel R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jonáš Z: Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Filip K: Přišlo to celkem rychle

Johana K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Julie B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kompresní tričko Under Armour CG Mock Bílá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt