Konev 8l

Konev 8l

Konev 8l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Konev 8l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Konev 8l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 224 Kč
Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Zahradní konev 8 l k zalévání rostlin má oválný tvar, je vyrobena z umělé hmoty a je díky zvolenému materiálu lehká a odolná.Konev má široké hrdlo na nalévání vody. Výhodou je nasazovací kropítko, které má malé otvory, kterými protéká voda z konve v mnoha proudech a nepoškozuje tak rostliny. Parametry:Objem: 8 lMateriál: plastBarva: zelená

3 důvody proč prodáváme Konev 8l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Konev 8l

Vít Hampel, Malá Losenice

Vít Hampel, Malá Losenice:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé věci reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tento Konev 8l, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem velké přesvědčování, že si ho musím mít. Stačilo ho pouze otestovat a znal jsem, že je to ten správný Konev 8l pro mě. A nejen pro mě. Vzhledem k jeho příjemným účinkům jsem byl nucen pořídit druhé zařízení, protože o ni propukl velký zájem i u ostatních členů rodiny. Na objemnější množství Konev 8l jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Aleš Kytner, Skalná

Aleš Kytner, Skalná:
Já jsem internetu, recenzím a všem takovým záležitostem v minulosti odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si zboží nemohl dovolit, avšak neměl jsem důvěru. Tudíž vás zřejmě nepřekvapí, že jsem si Konev 8l nepořídil sám, ale zakoupila mi ho dcera jako dárek. Po tom, co jsem si ho dostatečně vyzkoušel, konstatuji, pletl jsem se. Produkt je perfektní nástroj a mrzí mě jenom jedna věc, a sice, že jsem si ho nekoupil již předtím.

Zdeněk Kardaš, Zbraslavice

Zdeněk Kardaš, Zbraslavice:
Doporučil mi ho známý. Prý Konev 8l užíval už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem váhal, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou dobu už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi kdekoliv stát frontu, takže jsem si ho zakoupil přes on-line formulář a nechal si ho pohodlně zaslat až do kanceláře. A chci říci, že rozhodně udělal jsem dobře.

Petra Tomšíčková, Tlustice

Petra Tomšíčková, Tlustice:
Konev 8l je díky měkkému materiálu a modernímu designu perfektní jak pro volný čas, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho závidí, protože díky němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co zvýšit má. Cením si na něm i to, že je lehce dostupný a kdykoliv potřebuji nový, není problém ho koupit. Doručení obvykle dojde do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2018.

Hodnocení Konev 8l

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze Konev 8l

Natálie Š: já jsem to prostě chtěla

Vojtěch D: 110 % spokojenost

Johana C: děda je z dárku je nadšený

Matouš Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zuzana P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Konev 8l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Konev 8l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt