Konev 8l

Konev 8l

Konev 8l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Konev 8l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Konev 8l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 224 Kč
Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Zahradní konev 8 l k zalévání rostlin má oválný tvar, je vyrobena z umělé hmoty a je díky zvolenému materiálu lehká a odolná.Konev má široké hrdlo na nalévání vody. Výhodou je nasazovací kropítko, které má malé otvory, kterými protéká voda z konve v mnoha proudech a nepoškozuje tak rostliny. Parametry:Objem: 8 lMateriál: plastBarva: zelená

3 důvody proč prodáváme Konev 8l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Konev 8l

Vít Hampel, Malá Losenice

Vít Hampel, Malá Losenice:
Dospěl jsem k poznání, že některé věci reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i toto Konev 8l, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé přesvědčování, že si ho musím mít. Stačilo ho jenom otestovat a věděl jsem, že je to ten správný Konev 8l pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jejích hezkým způsobům jsem byl nucen pořídit druhé balení, protože o ni propukl nebývalý zájem i u ostatních členů rodiny. Na větší množství Konev 8l jsem dokonce získal objemovou slevu.

Aleš Kytner, Skalná

Aleš Kytner, Skalná:
Já jsem eshopům, reklamám a všem takovým věcem odjakživa odolával. Ne že bych si nákup nemohl dovolit, ale byl jsem skeptický. Tudíž vás zřejmě nepřekvapí, že jsem si Konev 8l neobjednal sám, ale koupila mi ho manželka k Vánocům. Po tom, co jsem si ho párkrát prověřil, musím říct, pletl jsem se. Výrobek je spolehlivý pomocník a je mi líto pouze jedna věc, a sice, že jsem si výrobek neobjednal již dříve.

Zdeněk Kardaš, Zbraslavice

Zdeněk Kardaš, Zbraslavice:
Doporučil mi ho otec. Prý Konev 8l užíval už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem se rozmýšlel, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi kdekoliv stát frontu, proto jsem si ho objednal přes on-line formulář a nechal si ho snadno doručit až domu. A chci říci, že rozhodně udělal jsem dobře.

Petra Tomšíčková, Tlustice

Petra Tomšíčková, Tlustice:
Konev 8l je díky měkkému materiálu a trendy vzhledu ideální jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Kamarádky mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem viditelná a zvýší přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je snadno sehnatelný a kdykoliv potřebuji další, není problém ho sehant. Doručení běžně dojde do dalšího dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení Konev 8l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Konev 8l

Tadeáš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Laura Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vanesa H: Tento Konev 8l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jaroslav K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Konev 8l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Konev 8l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt