Konev 8l

Konev 8l

Konev 8l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Konev 8l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Konev 8l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 224 Kč
Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Zahradní konev 8 l k zalévání rostlin má oválný tvar, je vyrobena z umělé hmoty a je díky zvolenému materiálu lehká a odolná.Konev má široké hrdlo na nalévání vody. Výhodou je nasazovací kropítko, které má malé otvory, kterými protéká voda z konve v mnoha proudech a nepoškozuje tak rostliny. Parametry:Objem: 8 lMateriál: plastBarva: zelená

3 důvody proč prodáváme Konev 8l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Konev 8l

Vít Hampel, Malá Losenice

Vít Hampel, Malá Losenice:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé věci reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tento Konev 8l, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé domlouvání, že si ho mám koupit. Stačilo ho jenom vyzkoušet a znal jsem, že je to ten správný Konev 8l pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jeho příjemným způsobům jsem byl přinucen pořídit další zařízení, protože o něj propukl velký zájem i u dalších členů rodiny. Na objemnější objem Konev 8l jsem dokonce získal množstevní slevu.

Aleš Kytner, Skalná

Aleš Kytner, Skalná:
Já jsem internetu, reklamám a všem takovým věcem v minulosti odolával. Ne že bych si to nemohl dovolit, ale chyběla mi důvěra. Logicky vás asi nepřekvapí, že jsem si Konev 8l nepořídil sám, ale objednala mi ho manželka k narozeninám. Po té, co jsem si ho pořádně prověřil, tvrdím, mýlil jsem se. Tohle je velmi dobrý nástroj a je mi líto pouze jedna věc, konkrétně, že jsem si produkt nekoupil dřív.

Zdeněk Kardaš, Zbraslavice

Zdeněk Kardaš, Zbraslavice:
Doporučil mi ho známý. Prý Konev 8l užíval už dlouho a reálně mu pomohl. Nějaký čas jsem se rozmýšlel, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi nikde stát frontu, proto jsem si ho zakoupil přes on-line formulář a nechal si ho bez obtíží doručit až pod nos. A chci uznat, že tedy udělal jsem dobře.

Petra Tomšíčková, Tlustice

Petra Tomšíčková, Tlustice:
Konev 8l je díky příjemnému materiálu a modernímu vzhledu perfektní jak pro volný čas, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Kamarádky mi ho závidí, protože pomocí němu jsem viditelná a vynikne přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je jednoduše dostupný a kdykoliv potřebuji nový, není těžké ho objednat. Doručení běžně proběhne do druhého dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2018.

Hodnocení Konev 8l

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze Konev 8l

Pavel K: je to fajné

Denis R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Rozálie Š: Ideální k osmnáctinám :)

Nikolas F: tak jsem to dostala aje to super

Barbora D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Konev 8l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Konev 8l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt