KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3885 Kč
Naše cena: 2590 Kč Ověřit dostupnost

Model curt od značky Carhartt. Kolekce 2017. Barva béžová. Materiál: 100% bavlna.

3 důvody proč prodáváme KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Nela Šlapanská, Uhřice

Nela Šlapanská, Uhřice:
Přemýšlela jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I když, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si zakoupila KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L. Hlavně proto, že vypadal za uvedenou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla raději za jinou barvu, ale to je Drobnost. Důležité je, že dělá to, co splňovat má.

Matěj Číšecký, Suchonice

Matěj Číšecký, Suchonice:
Nejdříve jsem byl hodně ironický. Ovšem ihned po doručení si mě KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L obratem dostal, je skutečně úžasný. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem velký kritik. Asi bych trochu zapracoval na designu, ale jak se říká, tisíc lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

Dominik Kašík, Trokavec

Dominik Kašík, Trokavec:
Musel jsem chvíli přesvědčovat manželku, že je pro nás výhodný a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že pokud jí nebude líbit se, tak KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L pošlu zpět, souhlasila. Když jsem dneska přišel domů z dílny již ho testovala a byla více než překvapená. Nic se vracet nebude a za nás oba hodně děkuji.

Simona Vězdová, Srch

Simona Vězdová, Srch:
Tento KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L jsem shlédla u maminky a začala jsem se o to informovat. Na maminky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k tabletu a objednala. Po opravdu krátké době zaťukal pošťák a já ho můžu používat. Jsem velmi spokojená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Nikol Švadláková, Jablonná

Nikol Švadláková, Jablonná:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L z části z něčeho co dýchalo a mělo tetu a dědečka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Šárka M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michal Š: Jsem ráda, že to mám

Amálie M: Tento KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kristýna B: dobré

David K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt