KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3885 Kč
Naše cena: 2590 Kč Ověřit dostupnost

Model curt od značky Carhartt. Kolekce 2017. Barva béžová. Materiál: 100% bavlna.

3 důvody proč prodáváme KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Nela Šlapanská, Uhřice

Nela Šlapanská, Uhřice:
Přemýšlela jsem, co je pro mě dobrou volbou. I když, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si koupila KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L. Hlavně proto, že se zdál za uvedenou cenu dobrý. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Asi bych byla raději za jinou barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že splňuje to, co dělat má.

Matěj Číšecký, Suchonice

Matěj Číšecký, Suchonice:
Od začátku jsem byl hodně skeptický. Ovšem okamžitě po zakoupení si mě KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L obratem dostal, je opravdu úžasný. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem vytrvalý kritik. Asi bych malinko zapracoval na vzhledu, ale jak se říká, sto lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není nač váhat.

Dominik Kašík, Trokavec

Dominik Kašík, Trokavec:
Musel jsem chvíli přesvědčovat ženu, že je pro nás perfektní a že budeme oba rádi. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude vyhovovat, tak KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L pošlu zpět, podlehla. Když jsem předevčírem přišel domů z práce už ho užívala a byla více než uspokojená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba hodně děkuji.

Simona Vězdová, Srch

Simona Vězdová, Srch:
Tento KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L jsem viděla u maminky a začala jsem se o to informovat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z návštěvy, sedla k počítači a zakoupila. Po opravdu krátké době zaťukal pošťák a já jej můžu vyzkoušet. Jsem velmi překvapená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Nikol Švadláková, Jablonná

Nikol Švadláková, Jablonná:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L z části z něčeho co prdělo a mělo sestru a strýce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Karolína C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matyáš R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Emma J: nemá chybu

Pavel K: tak jsem to dostala aje to super

Julie H: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt