KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3885 Kč
Naše cena: 2590 Kč Ověřit dostupnost

Model curt od značky Carhartt. Kolekce 2017. Barva béžová. Materiál: 100% bavlna.

3 důvody proč prodáváme KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Nela Šlapanská, Uhřice

Nela Šlapanská, Uhřice:
Přemýšlela jsem, co je pro mě dobrou volbou. I přesto, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si objednala KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L. Hlavně proto, že vypadal za uvedenou cenu levný. Ověřila jsem si jeho stav skladem a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Sice bych byla měla radši za sytější barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že splňuje to, co splňovat má.

Matěj Číšecký, Suchonice

Matěj Číšecký, Suchonice:
Od začátku jsem byl hodně skeptický. Ovšem ihned po doručení si mě KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L rychle dostal, je opravdu úžasný. Nemám co záporného bych dopsal a to jsem vytrvalý kritik. Možná bych trochu přidal na vzhledu, ale jak se píše, tisíc lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není proč váhat.

Dominik Kašík, Trokavec

Dominik Kašík, Trokavec:
Musel jsem nějaký čas ukecávat manželku, že je pro nás výhodný a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude líbit se, tak KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L vrátím, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z kanceláře již ho zkoušela a byla více než uspokojená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba hodně děkuji.

Simona Vězdová, Srch

Simona Vězdová, Srch:
Tento KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L jsem viděla u babičky a začala jsem se o něj zajímat. Na babičky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k tabletu a koupila. Po celkem krátké době zazvonil pošťák a já ho můžu otestovat. Jsem opravdu spokojená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Nikol Švadláková, Jablonná

Nikol Švadláková, Jablonná:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L z části z něčeho co prdělo a mělo maminku a strýce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Aleš M: 110 % spokojenost

Natálie Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Daniela K: Ideální k osmnáctinám :)

Zuzana C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vanesa B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží KOŠILE CARHARTT CURT L/S - béžová - L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt