KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2985 Kč
Naše cena: 1990 Kč Ověřit dostupnost

Model huck od značky Carhartt. Kolekce 2018. Barva černá + šedá. Materiál: 100% bavlna.

3 důvody proč prodáváme KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

Rozálie Kostrunková, Bořislav

Rozálie Kostrunková, Bořislav:
Jelikož jsem ženská, tak se vždy koukám na několik aspektů, co může nejen KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M, ale i eshop poskytnout. Tím myslím například cenu, zabalení balíčku, rychlost dodání, design zboží a důležitá je pro mne komunikace. A chci konstatovat, že se vším tímto jsem byla nejvíce uspokojena. Cena je v pořádku, zabalení bylo v pohodě, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a doručení bylo do dvou dnů. Celkově můžu jen doporučit!

Marie Hercegová, Stehelčeves

Marie Hercegová, Stehelčeves:
Přemýšlela jsem, co je pro mě správnou volbou. I když, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si koupila KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M. Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho stav skladem a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Sice bych byla měla radši za sytější barvu, ale to je Drobnost. Důležité je, že splňuje to, co splňovat má.

Oliver Lejnar, Chornice

Oliver Lejnar, Chornice:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě líbí se. Z počátku jsem chtěl objednat dražší KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším kusem a jsem za to i rád. Soused si objednal právě dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes tři čtvrtě roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

Nikola Leblochová, Vilantice

Nikola Leblochová, Vilantice:
Tento KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M jsem si zakoupila z důvodu nízké ceny a z důvodu, že byl na skladě. Byla jsem na nervy, protože recenze nebyly moc skvělé. Největším negativem byl den doručení. Bohužel to tak bylo. Tento KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M jsem musela mít relativně rychle, a nakonec ho pošta doručila s nemalým zpožděním, než v jiném e-shopu.

Sebastian Tušl, Žandov

Sebastian Tušl, Žandov:
KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M si na internetu našla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu narozeninám. S místem kde a jak to pořídit mi musela pomoci dcera a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozdělali a zkontrolovali, jestli je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a žena bude mít určitě radost. Dcera povídala, že si objedná taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

Nikola L: Je to dostatečné?

Karel P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Julie M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radek B: Celkem jsem spokojený.

Tomáš K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt