KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2985 Kč
Naše cena: 1990 Kč Ověřit dostupnost

Model huck od značky Carhartt. Kolekce 2018. Barva černá + šedá. Materiál: 100% bavlna.

3 důvody proč prodáváme KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

Rozálie Kostrunková, Bořislav

Rozálie Kostrunková, Bořislav:
Jelikož jsem ženská, tak se vždy ohlížím na víc aspektů, co chce nejen KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M, ale i obchod dodat. Tím myslím pro příklad cenu, zabalení výrobku, rychlost doručení, vzhled zboží a důležitá je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu napsat, že se vším tímto jsem byla nejvíce uspokojena. Cena je v pořádku, balení bylo v pohodě, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do dvou dnů. Celkově můžu pouze doporučit!

Marie Hercegová, Stehelčeves

Marie Hercegová, Stehelčeves:
Přemýšlela jsem, co je pro mě správnou volbou. I přesto, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si zakoupila KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M. Hlavně proto, že vypadal za uvedenou cenu dobrý. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla raději za sytější barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že dělá to, co dělat má.

Oliver Lejnar, Chornice

Oliver Lejnar, Chornice:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit dražší KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším kusem a jsem za to i rád. Bratr si objednal právě novější a neustále má nějaké chyby. Já jej používám přes tři čtvrtě roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Nikola Leblochová, Vilantice

Nikola Leblochová, Vilantice:
Daný KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M jsem si objednala z důvodu nízké ceny a z důvodu, že byl k mání. Byla jsem nedůvěřivá, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly příliš pozitivní. Nejvíce proti bylo datum dodání. Bohužel to tak bylo. Tento KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M jsem vyžadovala relativně brzy, a nakonec jsem ho obdržela s několikadenním zpožděním, než u konkurenčních e-shopů.

Sebastian Tušl, Žandov

Sebastian Tušl, Žandov:
KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M si na internetu vyhlédla žena a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu výročí. S výběrem kde a jak to pořídit mi musela pomoci dcera a nakonec i objednala. Spolu jsme jej pak vybalily a zkontrolovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a žena bude mít jistě radost. Sestra říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

Šimon Š: Celkem jsem spokojený.

Veronika B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denisa R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Radek N: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adéla F: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží KOŠILE CARHARTT Huck L/S - černá - M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt