KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2325 Kč
Naše cena: 1550 Kč Ověřit dostupnost

Model swain od značky Carhartt. Kolekce 2018. Barva modrá + černá/žlutá.

3 důvody proč prodáváme KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Petra Sklenáková, Vodice

Petra Sklenáková, Vodice:
Měla jsem štěstí a koupila jsem KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro tři dny, než balíček došel. Řešila jsem s eshopem nějaké problémy s fakturační adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyjasnilo a produkt mi došel. Také jsem pořádně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít mnoho času ho detailněji otestovat a pochlubím se kamarádům.

Daniela Hrtáňová, Sedletín

Daniela Hrtáňová, Sedletín:
KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L mi koupil manžel k vánocům. Byla jsem celkem překvapená. Takové dárky si normálně nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než potěšil.

Gabriela Voráčková, Oznice

Gabriela Voráčková, Oznice:
Zakoupila jsem si u vás KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti dodání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Eliška Simerská, Všeradov

Eliška Simerská, Všeradov:
Nejprv jsem se snažila najít KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi bleskové dodání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla super, perfektní jednoduchost a přehlednost a s zasláním produktu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen svým přátelům a rodině, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Denisa V: Ideální k osmnáctinám :)

Adéla H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aleš T: Jsem ráda, že to mám

Laura Z: Tento KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Dominika B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt