KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2325 Kč
Naše cena: 1550 Kč Ověřit dostupnost

Model swain od značky Carhartt. Kolekce 2018. Barva modrá + černá/žlutá.

3 důvody proč prodáváme KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Petra Sklenáková, Vodice

Petra Sklenáková, Vodice:
Měla jsem štěstí a objednala jsem KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L za lepší cenu. Čekala jsem skoro dva dny, než balíček došel. Řešila jsem s eshopem nějaké nesrovnalosti s fakturační adresou a uhrazením. Naštěstí se všechno vyřešilo a balík mi došel. Ještě jsem řádně neotestovala všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít mnoho času ho detailněji prozkoumat a pochlubím se kamarádům.

Daniela Hrtáňová, Sedletín

Daniela Hrtáňová, Sedletín:
KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L mi koupil manžel k narozeninám. Byla jsem trochu překvapená. Takové překvapení si jen tak nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jenom jsem KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než udělal radost.

Gabriela Voráčková, Oznice

Gabriela Voráčková, Oznice:
Pořídila jsem si u vás KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti dodání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Eliška Simerská, Všeradov

Eliška Simerská, Všeradov:
Nejprv jsem se snažila najít KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L na internetu, kde by byl nejlevnější a zajistili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla super, perfektní jednoduchost a čistota a s dodáním kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým kamarádkám a rodině, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2019.

Hodnocení KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Karolína Š: Ideální k osmnáctinám :)

Denisa K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Laura W: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marek V: Celkem jsem spokojený.

Hana M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt