KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2325 Kč
Naše cena: 1550 Kč Ověřit dostupnost

Model swain od značky Carhartt. Kolekce 2018. Barva modrá + černá/žlutá.

3 důvody proč prodáváme KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Petra Sklenáková, Vodice

Petra Sklenáková, Vodice:
Měla jsem štěstí a objednala jsem KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro dva týdny, než balíka došel. Řešila jsem s eshopem nějaké problémy s fakturační adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyřešilo a produkt mi došel. Ještě jsem pořádně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít mnoho času ho řádněji otestovat a pochlubím se přátelům.

Daniela Hrtáňová, Sedletín

Daniela Hrtáňová, Sedletín:
KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L mi koupil přítel k svátku. Byla jsem trochu zaskočená. Takové dárky si normálně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece jenom jsem KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než potěšil.

Gabriela Voráčková, Oznice

Gabriela Voráčková, Oznice:
Zakoupila jsem si u vás KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti dodání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Eliška Simerská, Všeradov

Eliška Simerská, Všeradov:
Nejdříve jsem chtěl najít KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L na internetu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi okamžité zaslání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla super, perfektní jasnost informací a přehlednost a s zasláním modelu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen mým kamarádkám a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Markéta P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Josef Z: funkční výrobek

Jaroslav P: tak jsem to dostala aje to super

Nikolas P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matyáš S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží KOŠILE CARHARTT Swain L/S - modrá - L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt